0
powrót
 

diskuze k tématu: Rodinné auto v naftě

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 31.08.2015 18:37, Rodinné auto v naftě
Dobrý den
Mám dotaz do budoucna plánujem prvního potomka naše aktuální auto je ford puma a jsem s ní spokojený ale až příjde ten čas budu se sní muset rozloučit a najít si jiného nástupce. Libí se mi audi a3 sportback ale nejsem si jist tím kufrem zda pro 3 člennou rodinu postačí, popřípadě jaké jíne auto byste mi doporučily. Dosavaď jsem měl jen benzínové motory a rád bych zkusil naftu. Předem děkuji za odpověď.
reagować
Koloss
ilość wystąpień639
data registracji19.09.2008
Wtorek 01.09.2015 19:26, dotaz
Takto postavený dotaz je dost nedostatečný a špatně se odpovídá. Vyjdu z toho, že máte Ford Puma. Z toho tipuju, že nové auto bude stát tak do 100 tisíc. V této cenové kategorii koupíte diesel s potenciálem drahých oprav, takže jestli si chcete zkusit jak se udržuje v provozu letitý diesel, tak to je možnost. Pumu jste si koupil spíš pro radost, než na dlouhé ježdění, takže nájezd bude nejspíš do 20 tisíc, z toho vyplývá že nejvhodnější bude benzín. Navrhuju se kouknout, co se tu psalo o Fiatu Stilo, mohlo by to být zajímavé.
reagować
stréc od piva
ilość wystąpień652
data registracji23.11.2007
Wtorek 01.09.2015 23:11, RE: dotaz
Koloss napisał:
Takto postavený dotaz je dost nedostatečný a špatně se odpovídá. Vyjdu z toho, že máte Ford Puma. Z toho tipuju, že nové auto bude stát tak do 100 tisíc. V této cenové kategorii koupíte diesel s potenciálem drahých oprav, takže jestli si chcete zkusit jak se udržuje v provozu letitý diesel, tak to je možnost. Pumu jste si koupil spíš pro radost, než na dlouhé ježdění, takže nájezd bude nejspíš do 20 tisíc, z toho vyplývá že nejvhodnější bude benzín. Navrhuju se kouknout, co se tu psalo o Fiatu Stilo, mohlo by to být zajímavé.


http://auto.idnes.cz/fiat-stilo-csr-/auto_ojetiny.aspx?c=A150216_153835_auto_ojetiny_fdv
reagować
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Środa 02.09.2015 00:34, re:
Dobrý den. Ve svém dotazu neuvádíte podstatné informace - rozpočet na koupi vozu, roční nájezd a další parametry. Pokud ročně neujedete více než cca 30 tis. km, bude lepší volbou vůz s benzínovým motorem, u něhož nehrozí nákladné opravy systému CommonRail a podobně. Doporučuji například Toyotu Avensis nebo Mazdu 6.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.