0
powrót
 

diskuze k tématu: Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, ostatní, automobilky, francouzská vozidla
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Piątek 04.11.2016 21:58, Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.
Zdravím.
Chtěl bych vyměnit karoserii na svém saxu, ale nevím jak je to dnes s zlegalizováním :) Mohli byste mi objasnit co k tomu potřebuji, na kolik mě to nejspíše vyjde a zda-li mohu použít kastli z modelu 1.1, nebo 1.4 (ne VTS) ? Popřípadě také, jestli vadí kastle z dovozu. Mockrát děkuji.
reagować
Jencek
ilość wystąpień91
data registracji09.01.2016
Sobota 05.11.2016 12:39, .............
A Jaky to ma vyznam tu tak stareho auto menit kastly?
reagować
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Sobota 05.11.2016 17:12, RE:
Jencek napisał:
A Jaky to ma vyznam tu tak stareho auto menit kastly?


Že ho mohu nabouborat znovu... :D
reagować
Michal 22
ilość wystąpień51
data registracji09.10.2008
Niedziela 06.11.2016 19:37, Převařit VIN
Výměna karoserie není žádná prdel. Jedná se v podstatě o přestavbu. Je k tomu potřeba vyjádření Citroenu, který stejně jinou kastli než z VTS nepovolí. A bude to stát dost peněz. Dokud to jde, tak vyřezat díl s VINem a navařit z původní kastle. A modlit se, aby ta slibované rentgenová kontrola na STK přišla co nejpozději nebo pokud možno vůbec. Je to způsob, který frčel hlavně v 90-tých letech, kdy byl omezen věk aut z dovozu a tak se starší šunky musely "legalizovat " na již přihlášená a třeba havarovaná nebo jinak neopravitelná auta.
reagować
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Niedziela 06.11.2016 20:24, RE: Převařit VIN
Michal 22 napisał:
Výměna karoserie není žádná prdel. Jedná se v podstatě o přestavbu. Je k tomu potřeba vyjádření Citroenu, který stejně jinou kastli než z VTS nepovolí. A bude to stát dost peněz. Dokud to jde, tak vyřezat díl s VINem a navařit z původní kastle. A modlit se, aby ta slibované rentgenová kontrola na STK přišla co nejpozději nebo pokud možno vůbec. Je to způsob, který frčel hlavně v 90-tých letech, kdy byl omezen věk aut z dovozu a tak se starší šunky musely "legalizovat " na již přihlášená a třeba havarovaná nebo jinak neopravitelná auta.


Myslej jsem, že pokud výrobce uvádí karoserii jako náhradní díl, tak to tak složité není :)
Navíc kastle jsou identické :)
reagować
David V
ilość wystąpień2054
data registracji16.05.2007
Niedziela 06.11.2016 21:12, RE: Převařit VIN
Mates napisał:
Michal 22 napisał:
Výměna karoserie není žádná prdel. Jedná se v podstatě o přestavbu. Je k tomu potřeba vyjádření Citroenu, který stejně jinou kastli než z VTS nepovolí. A bude to stát dost peněz. Dokud to jde, tak vyřezat díl s VINem a navařit z původní kastle. A modlit se, aby ta slibované rentgenová kontrola na STK přišla co nejpozději nebo pokud možno vůbec. Je to způsob, který frčel hlavně v 90-tých letech, kdy byl omezen věk aut z dovozu a tak se starší šunky musely "legalizovat " na již přihlášená a třeba havarovaná nebo jinak neopravitelná auta.
Myslej jsem, že pokud výrobce uvádí karoserii jako náhradní díl, tak to tak složité není :)Navíc kastle jsou identické :)


Ne, motor je náhradní díl. Karoserie má VIN, který je identifikátorem vozu, takže se musí předělat papíry.
reagować
Michal 22
ilość wystąpień51
data registracji09.10.2008
Niedziela 06.11.2016 21:13, Kastle
Zajdi se zeptat na úřad na registr vozidel a sám uvidíš, jaký je to voser. Já to tedy řešil asi před 15-ti lety u Fiatu Tipo, kdy jsem si sehnal za pár šupů fáro z Itálie netknuté solí a chtěl tak napravit mé tehdejší shnilé auto. No, nechal jsem to převařit. Dnes to bude byrokraticky minimálně stejné - spíše horší.
reagować
Ma007
ilość wystąpień195
data registracji26.11.2013
Poniedziałek 07.11.2016 11:01, RE: Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.
Mates napisał:
Zdravím.Chtěl bych vyměnit karoserii na svém saxu, ale nevím jak je to dnes s zlegalizováním :) Mohli byste mi objasnit co k tomu potřebuji, na kolik mě to nejspíše vyjde a zda-li mohu použít kastli z modelu 1.1, nebo 1.4 (ne VTS) ? Popřípadě také, jestli vadí kastle z dovozu. Mockrát děkuji.


Koľko ti to auto vydržalo?

2 mesiace?


reagować
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Poniedziałek 07.11.2016 17:46, RE: Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.
Ma007 napisał:
Mates napisał:
Zdravím.Chtěl bych vyměnit karoserii na svém saxu, ale nevím jak je to dnes s zlegalizováním :) Mohli byste mi objasnit co k tomu potřebuji, na kolik mě to nejspíše vyjde a zda-li mohu použít kastli z modelu 1.1, nebo 1.4 (ne VTS) ? Popřípadě také, jestli vadí kastle z dovozu. Mockrát děkuji.
Koľko ti to auto vydržalo? 2 mesiace?


Přibližně ano.. odkládal jsem kontrolu brzd. Saxo mělo ABS, které mělo na starost i rozvod brzdné síly. ABS odešlo, předchozí majitel jen vyndal žárovku a ničeho jsme si při koupi ani já při používání nevšimli.
Pak mě přebržděný zadek dostal do smyku, který jsem nezvládl. Bylo to o blbosti, že jsem si nenechal zkountrolovat brzdy, ale můžeme se držet tématu ?
Díky.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1133
data registracji09.05.2007
Poniedziałek 07.11.2016 22:07, RE: Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.
Mates napisał:
Ma007 napisał:
Mates napisał:
Zdravím.Chtěl bych vyměnit karoserii na svém saxu, ale nevím jak je to dnes s zlegalizováním :) Mohli byste mi objasnit co k tomu potřebuji, na kolik mě to nejspíše vyjde a zda-li mohu použít kastli z modelu 1.1, nebo 1.4 (ne VTS) ? Popřípadě také, jestli vadí kastle z dovozu. Mockrát děkuji.
Koľko ti to auto vydržalo? 2 mesiace?
Přibližně ano.. odkládal jsem kontrolu brzd. Saxo mělo ABS, které mělo na starost i rozvod brzdné síly. ABS odešlo, předchozí majitel jen vyndal žárovku a ničeho jsme si při koupi ani já při používání nevšimli.Pak mě přebržděný zadek dostal do smyku, který jsem nezvládl. Bylo to o blbosti, že jsem si nenechal zkountrolovat brzdy, ale můžeme se držet tématu ? Díky.


Doporučuju jiný auto jako celek.
Výměna kastle je o ničem. Totálku odhlásit tak, aby šlo nechat si potřebný věci.
reagować
Giorgio
ilość wystąpień814
data registracji09.05.2007
Wtorek 08.11.2016 06:00, RE: Saxo 1.4 VTS výměna karoserie.
Pepe napisał:
Mates napisał:
Ma007 napisał:
Mates napisał:
Zdravím.Chtěl bych vyměnit karoserii na svém saxu, ale nevím jak je to dnes s zlegalizováním :) Mohli byste mi objasnit co k tomu potřebuji, na kolik mě to nejspíše vyjde a zda-li mohu použít kastli z modelu 1.1, nebo 1.4 (ne VTS) ? Popřípadě také, jestli vadí kastle z dovozu. Mockrát děkuji.
Koľko ti to auto vydržalo? 2 mesiace?
Přibližně ano.. odkládal jsem kontrolu brzd. Saxo mělo ABS, které mělo na starost i rozvod brzdné síly. ABS odešlo, předchozí majitel jen vyndal žárovku a ničeho jsme si při koupi ani já při používání nevšimli.Pak mě přebržděný zadek dostal do smyku, který jsem nezvládl. Bylo to o blbosti, že jsem si nenechal zkountrolovat brzdy, ale můžeme se držet tématu ? Díky.
Doporučuju jiný auto jako celek.Výměna kastle je o ničem. Totálku odhlásit tak, aby šlo nechat si potřebný věci.


Přesně tak - vyměnit auto je jednodušší cesta, to dobré použít z původního a tomu novému se věnovat hlavně po stránce údržby, ne podsvěcování vnitřku LED pásky (jak jsme ti tu ostatně radili).
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.