0
powrót
 

diskuze k tématu: Dacia Duster - kterou verzi koupit?

kategorie zaszeregowania tematu: francouzská vozidla
Zdeny60
ilość wystąpień1232
data registracji08.09.2009
Niedziela 14.11.2021 11:12, Multimedia v autě.
Zdá se to jen mně a nebo se svět obrací čímsi ke zdi??? Když čtu jakýkoliv test na nějaké auto dnešní produkce, na prvním místě je nejrozsáhlejší odstavec o zrcadlení telefonu a ovládání auta přes mobil. A moje otázka je? k čemu ja tato stupidnost v autě dobrý? jako že to za jízdy zlepší koncentraci šoféra na provoz??? Mám dojem, že MM v autě je postavená vysoce nad ostatní parametry auta! Mě osobně MM vůbec ani trošku nezajímá, ale zajímá mě třeba, zdali výrobce uvádí výměnu oleje v převodovce a po jakém nájezdu, dále to, jaké standardy bezpečnosti vůz splňuje, jaké josu "chronické" vady a pod. Ale nějaké zrcadlení telefonu??? WTF??? já mám dvě auta,m kde mám Android Auto (nový Outback a Civic) a ani u jednoho jsme ještě neměl nutnost hrát si v autě s MT !!! Naopak - uvítal bych zejména v Outbacku "klasickou" navigaci na platformě Garmin, ale stupidnosti, za které jen platím, fakt k jízdě nepotřebuji!
reagować
vavrisimo
ilość wystąpień178
data registracji03.07.2013
Niedziela 14.11.2021 16:08, RE: Multimedia v autě.
Nemám pocit, že by v článku byly multimédia byly nějak extra zmiňovány, jde o souhrn změn které se týkají před/pofaceliftované verze Dusteru.

A k čemu je bezdrátové zrcadlení dobré? Třeba si můžu bez tahání kabelu v interiéru jednoduše poslouchat svou muziku nebo podcasty a to vše ovládat hlasem bez nutnosti mačkat nějaká tlačítka, případně matlat po displeji. Hlavně ale můžu jezdit podle bezplatné navigace v mobilu bez toho, aniž bych musel platit desítky tisíc za "klasické" navigace, což přijde stupidní mně.
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.