0
powrót
 

diskuze k tématu: Boxer, Ducato, Jumper - Tři králové z Itálie

kategorie zaszeregowania tematu: italská vozidla, francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 23.07.2007 08:33, Jsou dobrý.
Mám boxera 2,2 hdi 74 kw spotřeba 7,5 litru max. spokojenost. Máte někdo jinou zkušenost?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 23.07.2007 12:16, RE: Jsou dobrý.
anonym napisał:
Mám boxera 2,2 hdi 74 kw spotřeba 7,5 litru max. spokojenost. Máte někdo jinou zkušenost?
Mám starší model Ducata Maxi 2,3 JTD (80kW) a pod 8 se nedostanu. Podle stylu a hlavně podle zatížení 8,2 - 9,5. Převážně město a kolem komína. Jinak díky za článek, v říjnu doplatím leasing a pak se uvidí....
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 23.07.2007 15:34, Boxer III - 2.2HDI 16V 120K
Známý má firmu a koupil hned tři s tímhle motorem.Nedá na něj dopustit.Třetí generace má prý výbornou výbavu a super motory.Na výměnu oleje jezdí po 40.000Km a rozvod je řeťezem takže jen prý kontrola ve 240.000Km.Spotřeba kolem 8 a to vozí 1500kg.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 23.07.2007 15:37, Trojčata ??
Určitě ano ,ale co se týká cen v servisu a náhradních dílů tak Boxer je nejlevnější.100% ověřeno - u deseti položek za nákup náhradních dílů a porovnání cen!!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 23.07.2007 17:36, RE: Jsou dobrý.
Pepe napisał:
Mám starší model Ducata Maxi 2,3 JTD (80kW) a pod 8 se nedostanu. Podle stylu a hlavně podle zatížení 8,2 - 9,5. Převážně město a kolem komína. Jinak díky za článek, v říjnu doplatím leasing a pak se uvidí....
Jezdil jsem ve firmě s Fiatem Ducatem a ted si nejsem jist 2,4 JTD model 2005 asi...Mám teda s ním špatný zkušenosti jako třeba při 130km/h a výš my pořád různě foukal vítr do kabiny jak kdybych nebyl dovřený, potom hrozný byl přeposilovaný posilovač kde na dálnici opět ve vyšší rychlosti stačilo prstem hnout a byl jste téměř v pangejtu...Ve 100tisích odešlo ložisko..další poruchy neznám dlouho jsem pro ně nejezdil...Líp na tom byl Nový Ford Tranzit až na tu věčně svítící kontrolku porucha motoru, kluci v servisu něvěděli co s tím ale přitom nikde nic...Libor
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 24.07.2007 01:13, šikovní pracanti
Ty předky jsou na fotkách zvláštní, ale v reálu to jde. Přístrojovka je supeeer, ovládání taky Třeba s Aviou by to srovnat nešlo hihi. Jen mi trochu vadí, že ty boční okýnka jsou docela krátké (B sloupek bych posunul vzad) takže výhled kolmo do boku nic moc. Dopředu a do zrcátek však super. Do těch cca 140km/h jsou jízdní vlastnosti vypočitatelné a příjemné (jezdíme s cca 1/2 zatížením). Jízda po městě paráda, při parkování je to na obrubníky krásně agilní. Couvání na zrcátka je otázkou zvyku, nemiluju to, ale problém s tím nemám (když je tma+prší tak ale nic moc). Během zimy jednou nad ránem za pár hodin napadlo 30cm sněhu, a cestáři nikde. Tak zcela prázdný Boxer hrabal a hrabal, ale prohrabal se všude! Po technické stránce zatím spokojenost a relativní kvalita (taky najeto zatím 70tkm). Jinak zaměstnanci s tím jezdí celkem rádi, já měl tu čest pouze párkrát (neboť jsem krysa kancelářská) a kupodivu náhodou fakt příjemný zážitek. Dlouhodobá spotřeba 9,5L
reagować
osmnactka18
ilość wystąpień9
data registracji25.03.2016
Sobota 30.04.2016 16:33, Amerika je Amerika
Tyto modely byly mými favority, když jsem se rozhodoval, jakou dodávku koupit. Vyzkoušel jsem je všechny, ale nebylo to ono, ale pak jsem narazil na Transita, kterého jsem vyzkoušel u /smazáno admin/ a nemůžu si jej vynachválit. Pokud nevěříte, tak si jej taky vyzkoušejte a jsem si jistý, že změníte názor. Doporučuji výše zmíněnou firmu, poskytují skvělý servis za bezkonkurenční cenu! :)
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.