0
powrót
 

diskuze k tématu: Ford Fusion: nedrží vám kapacita akumulátoru?

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, technické dotazy, německá vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 20.05.2009 13:11, Servis Ford
Koukám (smutně), že s originál servisy Ford je to všude stejné... Ach jo...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 16:49, Ohmův zákon..
Nevím jestli se tyto počty neučej již na základní škole, každopádně kdyby byl akumulátor 100% nabitý a proud odebíralo opravdu jen těch 6 žárovek tak by s akumulátorem který má jmenovitou kapacitu 43Ah vydržely svítit 17hodin a 12minut.
Každopádně to je blbost, ve voze jsou další spotřebiče el.proudu - imobilizér, řídící jednotka, podsvícení palubní desky atd. pokud by někdo chtěl otestovat svůj akumulátor tak na to jsou speciální testery, parkovací světla akumulátor spolehlivě vybijí dříve než si většina uživatelů myslí...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 17:18, RE: Ohmův zákon..
Projectigi napisał:
Nevím jestli se tyto počty neučej již na základní škole, každopádně kdyby byl akumulátor 100% nabitý a proud odebíralo opravdu jen těch 6 žárovek tak by s akumulátorem který má jmenovitou kapacitu 43Ah vydržely svítit 17hodin a 12minut.
Každopádně to je blbost, ve voze jsou další spotřebiče el.proudu - imobilizér, řídící jednotka, podsvícení palubní desky atd. pokud by někdo chtěl otestovat svůj akumulátor tak na to jsou speciální testery, parkovací světla akumulátor spolehlivě vybijí dříve než...
Souhlasím ale také je třeba vzít v potaz jestli pán měl opravdu nabitou bateríí do plna,dnes kdy se musí svítit i ve dne a jezdí pouze krátke trasy, u toho poslouchá rádio, možná běží klima a já nevím co ještě tak se ten akumulátor prostě nedobije a nedobije a v zimě je to u aut co parkují venku a jezdi do patnácti kilometru do práce a zpátky celkem běžný problém.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 18:15, 3 - 4 roky ??????
Životnost akumulátoru 3-4 roky? Nejste pane náhodou dealer akumulátorů? Tak v Corolle mi vydržel 10 let (Panasonic) a ve Vectře 9 let (Bosch). Že by tam Ford dával tužkovky ?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 18:25, RE: 3 - 4 roky ??????
rojack napisał:
Životnost akumulátoru 3-4 roky? Nejste pane náhodou dealer akumulátorů? Tak v Corolle mi vydržel 10 let (Panasonic) a ve Vectře 9 let (Bosch). Že by tam Ford dával tužkovky ?
V Mondeu r.v. 2007 mě vydržel akumulátor 10 let, v C-Maxu mám již pátý rok a v pohodě.Vše or. Ford.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 18:38, RE: 3 - 4 roky ??????
bajo napisał:
V Mondeu r.v. 2007 mě vydržel akumulátor 10 let, v C-Maxu mám již pátý rok a v pohodě.Vše or. Ford.
v Mondeu r.v.2007 vydržel 10let? tybrďo někde jsem prochrápal 8 let, myslel sem že je 2009 ne 2017 :o)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 21.05.2009 20:48, RE: 3 - 4 roky ??????
rojack napisał:
Životnost akumulátoru 3-4 roky? Nejste pane náhodou dealer akumulátorů? Tak v Corolle mi vydržel 10 let (Panasonic) a ve Vectře 9 let (Bosch). Že by tam Ford dával tužkovky ?
Ona je pravda že Aku by měl vydržet minimálně ty 4 roky. Měl jsem baterku, která vydržela i přes dobrou údržbu 2 roky a 3 měsíce a klekla a kámoš má v traktoru Exide a má ji tam 11-tý rok! Takže asi kus od kusu. Ale souhlasím s tím, že nová auta procpaná vším elektr. tak to jsou úplní žrouti.
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.