0
powrót
 

diskuze k tématu: L200 nebo Double cab (Navara)

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 09.02.2015 12:51, L200 nebo Double cab (Navara)
Četl jsem mnoho recenzí na Vašich stránkách a mám na Vás také dotaz. Chtěl bych koupit pick-up doublecab prioritně do lesa na dřevo. Líbí se mi Mitsubishi L200, Nissan Navara, Doublecab. Vše rok výroby 1998-2002. (váhám jestli nekoupit úplně tu první generaci kolem r.v. 1995) Všude se vychvaluje Hilux. Nemohli by jste nám zde porovnat tyto vozy jak obstojí v terénu a v kvalitě ojetin? Mitsubishi a Nissan. A zaostávají vůbec v terénu za Hiluxem?
Mockrát děkuji za odpověd. S pozdravm Sumaher
reagować
tomaskrtek
ilość wystąpień982
data registracji18.03.2008
Poniedziałek 09.02.2015 19:13, RE: L200 nebo Double cab (Navara)
nepřihlášený uživatel napisał:
Četl jsem mnoho recenzí na Vašich stránkách a mám na Vás také dotaz. Chtěl bych koupit pick-up doublecab prioritně do lesa na dřevo. Líbí se mi Mitsubishi L200, Nissan Navara, Doublecab. Vše rok výroby 1998-2002. (váhám jestli nekoupit úplně tu první generaci kolem r.v. 1995) Všude se vychvaluje Hilux. Nemohli by jste nám zde porovnat tyto vozy jak obstojí v terénu a v kvalitě ojetin? Mitsubishi a Nissan. A zaostávají vůbec v terénu za Hiluxem?Mockrát děkuji za odpověd. S pozdravm Sumaher


haha, hilux je v praxi prakticky nesehnatelný. a u takhle starého auta rozhoduje stav konkrétního kusu, nelze paušalizovat či generalizovat, prostě porovnat konkrétní kusy v požadované cenové hladině. vše zmíněné je rozumná volba. osobně bych volil double cab, ale jen proto že mám nissany už nějakých 15 let a jsem maximálně spokojený.
reagować
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Poniedziałek 09.02.2015 22:37, RE:
Dobrý den. Každé z Vámi vybraných vozů je dobrou volbou, všechny zvládnou v terénu podobné výkony. Největší nabídku ojetin hledejte u Nissanu Navara, naopak Toyota Hilux je poměrně nedostatkovým zbožím. Kvalita nabízených vozů závisí na tom, v jakém se pohybovaly terénu, jak s nimi bylo zacházeno a jaký dostávaly servis.
reagować
brin
ilość wystąpień727
data registracji28.03.2011
Poniedziałek 09.02.2015 23:10, Koroze
Tyhle auta budou dost sežraná rzí. Obecně se dá říct, že byste musel mít šťastnou ruku při výběru. Všechno to totiž rádo rezne bez pořádné údržby a opatrného zacházení, kterého se těmto autům většinou moc nedostává...
reagować
sumaher
ilość wystąpień1
data registracji11.02.2015
Środa 11.02.2015 08:05, díky za odpovědi
Děkuji za odpovědi. Jo Hilux nechci. Srovnávám Mitsubishi s Nissanem. Mě šlo o to jestli v terénu jeden z těch dvou nezaostává a pak jestli nemají nějaké svoje klasické problémy. Jako třeba 3,0DI Patrol u kterého člověk potřebuje 4 motory na ujetí 250 tis. km. Někdo možná bude nadávat, ale já bohužel měl to štěstí a nejsem sám. Tipcars těch aut má hodně tak chlapy vědí na co si dávat pozor. Ještě jednou děkuji za odpovědi.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.