0
powrót
 

diskuze k tématu: Nefunkční parkovací sensory

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, technické dotazy
Arfan
ilość wystąpień2
data registracji06.12.2018
Cztwartek 06.12.2018 16:28, Nefunkční parkovací sensory
Zdravím, vlastním Lancia Delta z roku 2009 která má parkovací sensory vpředu, vzadu + má samočinné parkování. Parkovací sensory nefungují tak jsem si nechal udělat diagnostiku v originálním servisu, kde zjistili vadný pravý přední sensor. Cenu mi vyčíslili na nějakých 6000,-
Opravit jsem to tam nenechal, sensor můžu koupit za 900,-
Nad čím ale tápu je to, že automatické parkování funguje a to používá pokud se nepletu právě ten boční sensor, auto si v pořádku najde místo na parkování i do něj zacouvá, nefunguje ale signalizace předních a zadních sensorů při couvání nebo popojíždění k překážce. Ještě mi v servisu řekli že se jim nezdá jeden přední sensor, že asi brzy taky odejde.
Vyzná se tu v tom někdo? Jaký máte na to názor?
Díky
reagować
lukas.01
ilość wystąpień9
data registracji23.12.2008
Niedziela 09.12.2018 16:11, RE: Nefunkční parkovací sensory
Pokud to samo zaparkuje, tak jedině dobře. Vadný tedy nebude ten senzor co měří místo na zaparkování, ale klasický přední pravý, tak jej stačí vyměnít a budou zase fungovat všechny. Špatný senzor se pozná i poslechem, funkční cvaká (přiložit ucho k senzoru), vadný necvaká.
reagować
Arfan
ilość wystąpień2
data registracji06.12.2018
Wtorek 11.12.2018 09:29, RE: RE: Nefunkční parkovací sensory
cytat:
reakce na: lukas.01, 09.12.2018 16:11 (Pokud to samo zaparkuje, tak j ...)


děkuji za odpověď, ten test poslechem vím že se používá ale to u mě nejde protože přední a zadní senzory nelze aktivovat, po jejich zapnutí se zobrazí jen zpráva o závadě.
Vyměním ten přední senzor a uvidíme.
Ještě jednou děkuji
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.