0
powrót
 

diskuze k tématu: Olga Lounová: Sním, že jednou pojedu Dakar

kategorie zaszeregowania tematu:
David V
ilość wystąpień2055
data registracji16.05.2007
Cztwartek 21.04.2016 16:04, Vlaštovka ?
Holku (vlastně paní), sice neznám, ale článek se mi dneska líbil.
A hele, já jsem naštvanej na bezdůvodně pomalu jedoucí řidiče, i když jsem vyjel včas.
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Cztwartek 21.04.2016 16:08, RE: Vlaštovka ?
David V napisał:
Holku (vlastně paní), sice neznám, ale článek se mi dneska líbil.A hele, já jsem naštvanej na bezdůvodně pomalu jedoucí řidiče, i když jsem vyjel včas.


to máš štěstí. já bulvár čtu, tak ti ji trošku přiblížím. je to ...../smazáno admin/, co vlezla do postele kde komu, jenom aby se prosadila. v branži se jí všichni smějou. před cca 2 lety vydala ve známost, že bude činit seminář na téma jak se prosadit v populární hudbě a celkově. během pár hodin měla na FB takové boží dopuštění a dělala si z ní prdel celá republika, ve smyslu, že jestli je ona ta pravá??? že to celé stáhnula.

a řídí nejspíš dobře.
reagować
David V
ilość wystąpień2055
data registracji16.05.2007
Cztwartek 21.04.2016 16:30, RE: Vlaštovka ?
Reno napisał:
David V napisał:
Holku (vlastně paní), sice neznám, ale článek se mi dneska líbil.A hele, já jsem naštvanej na bezdůvodně pomalu jedoucí řidiče, i když jsem vyjel včas.
to máš štěstí. já bulvár čtu, tak ti ji trošku přiblížím. je to ......, co vlezla do postele kde komu, jenom aby se prosadila. v branži se jí všichni smějou. před cca 2 lety vydala ve známost, že bude činit seminář na téma jak se prosadit v populární hudbě a celkově. během pár hodin měla na FB takové boží dopuštění a dělala si z ní prdel celá republika, ve smyslu, že jestli je ona ta pravá??? že to celé stáhnula.a řídí nejspíš dobře.


To jsem 100 let za opicema, nečtu bulvár a nemám FB a koukám, že jsem o nic nepřišel.
reagować
Schumi/nick
ilość wystąpień50
data registracji08.08.2014
Cztwartek 21.04.2016 21:41, Lounova
Ja tohle uz nectu davno,jsem to presel,Vam nade mnou verim a ctu,ze jsem o nic neprisel, uz me tu i kvuli tomu vymazli....myslim poznamky o ,chytrych' holkach.....
reagować
driver111
ilość wystąpień528
data registracji13.03.2013
Piątek 22.04.2016 12:00, Rallye
Tak četl jsem do té doby, než se začala zmiňovat jak je úspěšná v rallye. A jak se chlubí vítězstvím na Bohemii. Vím jak jezdí a je to katastrofa, ale plni si sen - je to její věc. Nicméně na BOhemce jela 2x a jednou teda vyhrála ženské 2015, protože jela s Lancerem proti soupeřce, která měli Citroenem DS R1 - což je o "milion" koní slabší a předohrab, v roce 2013 kdy startovala Martina Daňhelová se stejným autem jak Lounová (clio sport), tak dostala Lounová od Martiny obklad 11minut,takže se není čím chlubit...
reagować
free78
ilość wystąpień300
data registracji19.09.2008
Piątek 22.04.2016 12:11, přínos
Přínosem existence slečny nepochybně je, že se s ní může spousty mužů "odreagovat". Řídí blbě, o autech neví nic a alespoň já bych jí doma nechtěl, ať už je s ní "odreagování" dobré či nikoliv.
reagować
Fanda
ilość wystąpień551
data registracji28.09.2008
Piątek 22.04.2016 19:38, RE: přínos
free78 napisał:
Přínosem existence slečny nepochybně je, že se s ní může spousty mužů "odreagovat". Řídí blbě, o autech neví nic a alespoň já bych jí doma nechtěl, ať už je s ní "odreagování" dobré či nikoliv.


Předpokládám,že nic konkrétního nevíte,tak nepomlouvejte.Nemám rád vulgarismy,ale projevujete se jako hlupák a hulvát.
reagować
danet - redakce TipCars
ilość wystąpień538
data registracji16.11.2012
Poniedziałek 25.04.2016 10:51, Diskuze
Dobrý den, věřím, že zde jsou čtenáři "na úrovni", diskutujte proto prosím bez urážek. Děkuji. Hezký den nám všem.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.