0
powrót
 

diskuze k tématu: Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 01.11.2013 11:41, Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?
Popis závady: dobrý den, mám problém. U vozu 406 HDI (66kW) se mi při jízdě čas od času začala dusit motor. Po chvíli to ustane a jede zase dobře. Nevím si s tím rady vyměnil jsem pal. filtr. Můžete mi poradit jestli mate zkusenosti? Děkuji za odpověď.


vozidlo: Peugeot 406
rok výroby: 2000
palivo: nafta
výkon v kW: 66
kód motoru: rhy
reagować
Abík
ilość wystąpień93
data registracji20.01.2009
Poniedziałek 04.11.2013 10:53, RE: Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?
nepřihlášený uživatel napisał:
Popis závady: dobrý den, mám problém. U vozu 406 HDI (66kW) se mi při jízdě čas od času začala dusit motor. Po chvíli to ustane a jede zase dobře. Nevím si s tím rady vyměnil jsem pal. filtr. Můžete mi poradit jestli mate zkusenosti? Děkuji za odpověď.vozidlo: Peugeot 406 rok výroby: 2000palivo: naftavýkon v kW: 66kód motoru: rhy


Měl jsem podobný problém, který se neustále zhoršoval. Sice ne u Peugeotu, ale nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem navštívil Diesel servis ( nejbližší, i když vzdálený byl vychvalovaný Rada Soběslav), závadu specifikovali po objednání odstranili, cenu raději psát nebudu. Protože od té doby mi ojeté diesely nějak zhořkly.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.