0
powrót
 

diskuze k tématu: Jaký je nový Renault Thalia?

kategorie zaszeregowania tematu: francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 03.02.2009 14:44, děkuji, raději Logan
Pokud je na tom prostorově opravdu stejně jako předchůdce, pak podle mě nemá vůz co nabídnout oproti Loganu (snad jen lepší antikorozní ochranu?). Ano, kabátek je na první pohled obecně asi líbivější. I když Logan po faceliftu se mě osobně líbí víc. Jenže co naplat, většinu času sedíte uvnitř. A pokud máte nad 180 cm, budete si v Thalii připadat jak v mučírně. Logan naproti tomu nabízí důstojný posez za volantem. Opravdu nevím, proč je Thalia u nás tak populární. Přes 500l v zavazadelníku je asi pro čechy dostatečný argument. Že tam objemnější náklad v celku nenaloží, je lidem asi jedno. 500l rulez...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 03.02.2009 15:34, RE: děkuji, raději Logan
rohYpnol napisał:
Pokud je na tom prostorově opravdu stejně jako předchůdce, pak podle mě nemá vůz co nabídnout oproti Loganu (snad jen lepší antikorozní ochranu?). Ano, kabátek je na první pohled obecně asi líbivější. I když Logan po faceliftu se mě osobně líbí víc. Jenže co naplat, většinu času sedíte uvnitř. A pokud máte nad 180 cm, budete si v Thalii připadat jak v mučírně. Logan naproti tomu nabízí důstojný posez za volantem. Opravdu nevím, proč je Thalia u nás tak populární. Přes 500l v zavazadelníku je asi...
... tak, tak . Se svými 185 cm, se posadím i za sebe a ještě mám tak 10 až 15 cm před kolenama .
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 03.02.2009 15:35, RE: děkuji, raději Logan
rohYpnol napisał:
Pokud je na tom prostorově opravdu stejně jako předchůdce, pak podle mě nemá vůz co nabídnout oproti Loganu (snad jen lepší antikorozní ochranu?). Ano, kabátek je na první pohled obecně asi líbivější. I když Logan po faceliftu se mě osobně líbí víc. Jenže co naplat, většinu času sedíte uvnitř. A pokud máte nad 180 cm, budete si v Thalii připadat jak v mučírně. Logan naproti tomu nabízí důstojný posez za volantem. Opravdu nevím, proč je Thalia u nás tak populární. Přes 500l v zavazadelníku je asi...
prostě rozvor 2630 mm, musí být někde znát.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 03.02.2009 21:08, Jedinej hezkej Renault
je nový Megane
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 04.02.2009 20:41, RE: děkuji, raději Logan
rohYpnol napisał:
Pokud je na tom prostorově opravdu stejně jako předchůdce, pak podle mě nemá vůz co nabídnout oproti Loganu (snad jen lepší antikorozní ochranu?). Ano, kabátek je na první pohled obecně asi líbivější. I když Logan po faceliftu se mě osobně líbí víc. Jenže co naplat, většinu času sedíte uvnitř. A pokud máte nad 180 cm, budete si v Thalii připadat jak v mučírně. Logan naproti tomu nabízí důstojný posez za volantem. Opravdu nevím, proč je Thalia u nás tak populární. Přes 500l v zavazadelníku je asi...
Jo. A navíc byla v Thalii (nevím, zda je i v nové verzi) nesmírně nepraktická příčka za zadními sedadly s dírou, kterou se prostrčily tak akorát lyže. Kdo chtěl převést např. dlouhý koberec, měl smůlu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 05.10.2011 15:14, MPQDtxIAVCPG
I went to tons of links before this, what was I thikning?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 08.10.2011 04:54, ZfcFcffZRgTTafig
I'm out of league here. Too much brain power on dpsialy!
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.