0
powrót
 

diskuze k tématu: Škoda Auto – včera, dnes a zítra – díl VI. (Privatizace)

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 29.08.2005 18:30, Forman až do 95
Nevyráběl se Forman až do roku 1995???
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 29.08.2005 21:23, RE: Forman až do 95
Jan Bílek napisał:
Nevyráběl se Forman až do roku 1995???
Ja myslim ze ano, protoze sem byl nedavno v bazaru, a jednoho z roku 1995 sem tam videl. A z vlastni zkusenosti muzu rici, ze muj forman z roku 1994 GLXi byl mnohem lepsi nez felicia combi, ktera nasledovala. Uz jenom ten vnitrek, cely v cernem, el. okna, vynikajici sedadala. To co me pozdeji predvedla felicia bylo sileny, uz jenom to, ze shnila za 3 roky. Stejna varianta GLXi a nemela ani central na kufr, jediny snad ze o malo lip jezdila, bohuzel si taky brala o dva litry vic benzinu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 30.08.2005 08:33, RE: Forman až do 95
Jan Bílek napisał:
Nevyráběl se Forman až do roku 1995???
Nikoli, pouze do r. 1994
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 30.08.2005 08:36, RE: Forman až do 95
Dave napisał:
Ja myslim ze ano, protoze sem byl nedavno v bazaru, a jednoho z roku 1995 sem tam videl. A z vlastni zkusenosti muzu rici, ze muj forman z roku 1994 GLXi byl mnohem lepsi nez felicia combi, ktera nasledovala. Uz jenom ten vnitrek, cely v cernem, el. okna, vynikajici sedadala. To co me pozdeji predvedla felicia bylo sileny, uz jenom to, ze shnila za 3 roky. Stejna varianta GLXi a nemela ani central na kufr, jediny snad ze o malo lip jezdila, bohuzel si taky brala o dva litry vic benzinu.
Jelikož si další čtenáři myslí, že se Formani vyráběli i v r. 1995 a mé slovo by asi nemělo odpovídající váhu, oslovila jsem přímo ŠkoduAuto, a.s., která píše:

Vážená paní Konopová,
k Vašemu dotazu sdělujeme, že výroba modelu Škoda Forman byla ukončena v 9/94.
S přátelským pozdravem
Helena Brůchová
služby zákazníkům - Internet
SkodaAuto a.s.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 04.09.2005 00:23, RE: Forman až do 95
Markéta Konopová, TipCars napisał:
Jelikož si další čtenáři myslí, že se Formani vyráběli i v r. 1995 a mé slovo by asi nemělo odpovídající váhu, oslovila jsem přímo ŠkoduAuto, a.s., která píše:

Vážená paní Konopová,
k Vašemu dotazu sdělujeme, že výroba modelu Škoda Forman byla ukončena v 9/94.
S přátelským pozdravem
Helena Brůchová
služby zákazníkům - Internet
SkodaAuto a.s.
Já nevim ale myslim si že se formani vyráběli taky v roce 1995 protože felicia kombi následovala až později... No ale je to jen moje doměnka, protože kámoš mi to taky řikal že se vyráběli později...
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.