0
powrót
 

diskuze k tématu: Škoda Kamiq: vybrat zánovní kus s tříválcovým TSI?

kategorie zaszeregowania tematu: česká vozidla
mufik.martin
ilość wystąpień248
data registracji09.05.2007
Środa 24.01.2024 16:39, Za mě OK auto
Máme se se ženou oba firemního Kamiqa a za mě je to fajn auto, kde se dá i vzadu pohodlně sedět. I kufr docela ujde, ale určitě to není nástupce Fabie Combi, která má kufr výrazně větší.
Jeden Kamiq má 1,0 TSI 81kw DSG a ten je za mě super, auto jede velmi slušně, dlouhodobou spotřebu máme těsně nad 5l, automat řadí bez větších připomínek, celkově u toho panuje spokojenost. Já mám bohužel firemního Kamiqa 1,0 66kw CNG manuál a v tom vidím pro mě kámen úrazu, je to hodně subjektivní, ale motor je díky CNG slabý, manuál - mám problém s řazením prvního stupně, jinak je převodovka fajn, ale já osobně bych preferoval automat. Dojezd na CNG je cca 350km, což pro firemní auto, nebo auto, které více jezdí není nic moc. CNG benzinky nejsou na každém rohu a tu a tam se stává, že nefunguje terminál na tankování, není snadné CNG benzinky najít, bývají často zapadlé v různých areálech, odříznuté od světa :D Je dobré mít CNG kartu, protože ne všude se dá platit hotově nebo platební kartou. Ale na obranu toho CNG....není problém jezdit těsně nad 4kg CNG při ceně 33kč, ale za mě, bych raději benzin než CNG, ta úspora je minimální. Máme obě auta najeto 30 tis km, takže mají za sebou teprve první servis a zatím bez problému.
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.