0
powrót
 

diskuze k tématu: scout se mi líbí

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, typ vozidla, osobní
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 25.04.2014 14:35, scout se mi líbí
Dobrý den
Prosím o radu,chtěl bych koupit vůz Škoda octavia scout 2.0 tdi,rok výroby 2008 a můj dotaz zní,najedu ročně kolem 30000 t. km a jde mi o náklady spojené s haldexem a jeho servisem a poruchama,pohon často nevyužiju,ale scout se mi líbí a dobře se mi s ním jede.
Děkuji za odpověd,Majkl
reagować
nahlásit
smazaný uživatel
ilość wystąpień
data registracji
Cztwartek 05.06.2014 13:00, re:
Dobrý den. Systém Haldex se ukázal jako velmi spolehlivý, poruchy řídící jednotky nebo zadního diferenciálu se objevují opravdu výjimečně a většinou až při vysokých nájezdech. Když už se něco mění, bývají to hurdy spojky na kardanu, nebo ložisko, ve kterém je hřídel uložen. Údržba systému obnáší výměnu olejové náplně a filtru ve spojce po každých 60 tis. kilometrech.
reagować
nahlásit


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, wszelkie prawa zastrzeżone.