0
powrót
 

diskuze k tématu: Suzuki Swift Sport: Sportování v praktickém balení

kategorie zaszeregowania tematu: japonská vozidla
kubesak
ilość wystąpień29
data registracji23.09.2013
Poniedziałek 23.09.2013 11:29, Suzuki swift sport
Mám doma starší verzi swiftu sport r.v.2008 a musím říct, že to auto je prostě skvělý. Používám ho na denní ježdění po Praze a okolí a každou jízdu si s tou "motokárou" užiju. Když jsem se rozhodoval pro něco zábavnýho v čem se budu vozit jenom já, ve výběru nakonec zůstal swift, colt relliart a mini. Nakonec jsem sáhnul po svišťovi a udělal jsem dobře. Na údržbu neskutečně nenáročný auto, rozvod řetězem, podvozek je nezničitelnej i na pražskym autodromu a když se chce člověk pobavit, tak tomu šlápne na krk a nad 5 tis. otáček je to střela. Spotřeba při razantní jízdě nepřeleze 8 l průměr. Přemejšlel jsem o generační výměně za nový model, ale nějak se mi do toho pořád nechce, tak dobrý to auto je
reagować
Fanda
ilość wystąpień551
data registracji28.09.2008
Środa 25.09.2013 11:44, RE: Suzuki swift sport
kubesak napisał:
Mám doma starší verzi swiftu sport r.v.2008 a musím říct, že to auto je prostě skvělý. Používám ho na denní ježdění po Praze a okolí a každou jízdu si s tou "motokárou" užiju. Když jsem se rozhodoval pro něco zábavnýho v čem se budu vozit jenom já, ve výběru nakonec zůstal swift, colt relliart a mini. Nakonec jsem sáhnul po svišťovi a udělal jsem dobře. Na údržbu neskutečně nenáročný auto, rozvod řetězem, podvozek je nezničitelnej i na pražskym autodromu a když se chce člověk pobavit, tak tomu šlápne na krk a nad 5 tis. otáček je to střela. Spotřeba při razantní jízdě nepřeleze 8 l průměr. Přemejšlel jsem o generační výměně za nový model, ale nějak se mi do toho pořád nechce, tak dobrý to auto je


Naprosto souhlasím.Kdyby to nemělo tak malý zavazadlový prostor,tak by nám s manželkou v pohodě stačilo.Škoda.
reagować
kubesak
ilość wystąpień29
data registracji23.09.2013
Środa 25.09.2013 14:52, Kufr
No je pravda, že kufr není silná stránka, ale na koženou brašnu a igelitku s nákupem to stačí :)Máme to jako druhý (moje ) auto v rodině + první je Wv Touran TSI 140 koní, takže ten odveze rodinu i s krámama, ale i moje paní si vždy "vyžebrá" na nákup bez dětí swiště a po návratu se rozplývá, jak si to užila..
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.