0
powrót
 

diskuze k tématu: vw polo gti - jízdní režimy

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, vše o spotřebě, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní, volná diskuze
mystiqgirl
ilość wystąpień1
data registracji11.12.2018
Wtorek 11.12.2018 19:03, vw polo gti - jízdní režimy
Ahoj, za týden mi příjde vw polo, je to verze gti a údajně budu platit dost za benzín. Chtěla jsem se zeptat, jak fungují 3 režimy, které nabízí a to eco, normal a sport. Má to nějaký vliv třeba na spotřebu, když pojedu plynule 50 kmh, tak mi to bude brát stejně eco, tak i sport? Nebo jsou tyto režimy ještě k něčemu jinému? Díky za vysvětlení.
reagować
Jerry1122
ilość wystąpień123
data registracji16.02.2018
Środa 12.12.2018 16:20, RE: vw polo gti - jízdní režimy
cytat:
reakce na: mystiqgirl, 11.12.2018 19:03 (Ahoj, za týden mi příjde vw po ...)


Pokud je to stejné jako u audi, což asi bude, tak je to víceméně jen v otáčkách kdy to bude řadit a od toho se i trochu odvíjí reakce na plyn, při sešlápnutí plynu v režimu sport auto zabere s menší prodlevou než v eco , při sportovním režimu bude tužší řízení volantem a pokud máte i nastavitelné odpružení, tak i to to ovlivní.
Ja jezdim stale na režim dynamic, eco nedávám nikdy, navíc režim eco není úplně dobrý pro motor, o to víc pokud máte auto nové, určitě bych nějakou dobu eco nedával. a co se týče spotřeby rozdíly tam budou minimální při stejné jízdě, dle mojí zkušennosti nebyl rozdíl ani litr na 100km
reagować
konsulant
ilość wystąpień1
data registracji17.02.2019
Niedziela 17.02.2019 21:00, RE: vw polo gti - jízdní režimy
cytat:
reakce na: mystiqgirl, 11.12.2018 19:03 (Ahoj, za týden mi příjde vw po ...)


Zdravím tě, už řádíš s novým GTíčkem? Také ho plánuji koupit, mohu se tě zeptat na tvé dojmy? Máš ho v manuálu, nebo automat? Co tě na tom autě nejvíc nadchlo a co tě naopak zklamalo? Díky moc za každý tvůj názor...
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.