0
powrót
 

diskuze k tématu: Honda Accord 2.0 i-VTEC a zkušenosti po 240 tis. km.

kategorie zaszeregowania tematu: japonská vozidla
Citroenak
ilość wystąpień722
data registracji13.04.2012
Cztwartek 22.11.2012 10:15, 17 gumy za 10t ?
Fakt si dal za 4 17" gumy 10t? Ja na C5 mam 16, ale do 400 eur sa s nimi nevojdem...
Inak vyborne auto. Tiez som po nom velmi dlho pokukoval, lenze najst nejaky na slovensku je priam nadludsky vykon (a asi len jeden mal pod 200t km). A hnevalo ma, ze to boli vsetko sedany, liftback som videl asi len jeden. A kombiky sice boli, ale vsetko nafta..
reagować
rojack
ilość wystąpień145
data registracji06.01.2009
Cztwartek 22.11.2012 10:26, No jo, v Česku jako na Slovensku
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.
reagować
David V
ilość wystąpień2054
data registracji16.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 10:33, RE: No jo, v Česku jako na Slovensku
rojack napisał:
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.


Co toho služebáka, neprodají Ti ho?
reagować
David V
ilość wystąpień2054
data registracji16.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 10:40, RE: 17 gumy za 10t ?
Citroenak napisał:
Fakt si dal za 4 17" gumy 10t? Ja na C5 mam 16, ale do 400 eur sa s nimi nevojdem...Inak vyborne auto. Tiez som po nom velmi dlho pokukoval, lenze najst nejaky na slovensku je priam nadludsky vykon (a asi len jeden mal pod 200t km). A hnevalo ma, ze to boli vsetko sedany, liftback som videl asi len jeden. A kombiky sice boli, ale vsetko nafta..


Dají se koupit 17"-ky za 10, ale jsou to buď Barumy nebo Matadory nebo ještě hůře. Taky záleží na šířce. Mám 205-ky a normální guma byla kolem 3 tisíc.
A stejně tak by mě zajímala specialita Citroenu, protože 16"-ky se dají od 2 koupit +/- normální a za 2500 jsem našel Micheliny (tedy v 205-ce). V 215-ce je to horší, ale pořád si myslím, že se dá do 10-ku vybrat, aby to nebyl vyložený šmejd.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1133
data registracji09.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 11:18, RE: 17 gumy za 10t ?
David V napisał:
Citroenak napisał:
Fakt si dal za 4 17" gumy 10t? Ja na C5 mam 16, ale do 400 eur sa s nimi nevojdem...Inak vyborne auto. Tiez som po nom velmi dlho pokukoval, lenze najst nejaky na slovensku je priam nadludsky vykon (a asi len jeden mal pod 200t km). A hnevalo ma, ze to boli vsetko sedany, liftback som videl asi len jeden. A kombiky sice boli, ale vsetko nafta..
Dají se koupit 17"-ky za 10, ale jsou to buď Barumy nebo Matadory nebo ještě hůře. Taky záleží na šířce. Mám 205-ky a normální guma byla kolem 3 tisíc. A stejně tak by mě zajímala specialita Citroenu, protože 16"-ky se dají od 2 koupit +/- normální a za 2500 jsem našel Micheliny (tedy v 205-ce). V 215-ce je to horší, ale pořád si myslím, že se dá do 10-ku vybrat, aby to nebyl vyložený šmejd.


Na C5 po FL je v TP (jsem jak Mládek, woe ) rozměr 215/55/16, není to úplná láce. V tomhle rozměru jsem teď kupoval zimáky A4 na 5008, pod 10 to nebylo, ale přes 11 taky ne.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1133
data registracji09.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 11:23, RE: No jo, v Česku jako na Slovensku
rojack napisał:
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.


Ad bazary - dával jsem teď do bazaru k autorizovanýmu prodejci rodinný auto na jako protiúčet (byla to napůl komise, vyplatili něco, a zbytek po prodeji). Odvezl jsem ho tam minulou sobotu, tohle úterý bylo prodaný - na plochu bazaru se ani nedostalo. Benzín, plná výbava, komplet serviska, kupovaný u onoho dealera. Na ploše jsou káry, který už propadly minimálně jedním sítem. Takže asi tak.
reagować
David V
ilość wystąpień2054
data registracji16.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 11:35, RE: No jo, v Česku jako na Slovensku
Pepe napisał:
rojack napisał:
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.
Ad bazary - dával jsem teď do bazaru k autorizovanýmu prodejci rodinný auto na jako protiúčet (byla to napůl komise, vyplatili něco, a zbytek po prodeji). Odvezl jsem ho tam minulou sobotu, tohle úterý bylo prodaný - na plochu bazaru se ani nedostalo. Benzín, plná výbava, komplet serviska, kupovaný u onoho dealera. Na ploše jsou káry, který už propadly minimálně jedním sítem. Takže asi tak.


No jistě. Do bazaru pro auto nepůjdu. Buď přímo od prodávajícího nebo někoho, kdo to doveze nebo to dovezu sám a zase buď od přímého prodávajícího nebo z autor. prodejny. Na bazary a hyperbazary bych se obracel ve stavu nejvyššího zoufalství. Minule jsem vybíral 1/2 roku a nakonec uspokojivě vybral a stav inzerce sleduji neustále a občas se vyskytne vozidlo, které mě zaujme. Ona stačí jedna odpověď a je jasno. Jak v odpovědi něco podstatného chybí nebo je něco "divně" nemá cenu s tímto dále ztrácet čas. jen se potvrdí podezření.
reagować
turkpet
ilość wystąpień3
data registracji01.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 12:44, Pneu za 10 tis.Kč
Za 2,5 tis/kus v ČR Pirelli P7 Cinturato 225/45 R17 91W , vsadil som hlavne na ozitivne referencie ohľadom ich tichosťi a výdrže a.... jednoducho absolutne suprové!!!!!!
reagować
Pepe
ilość wystąpień1133
data registracji09.05.2007
Cztwartek 22.11.2012 13:26, RE: No jo, v Česku jako na Slovensku
David V napisał:
Pepe napisał:
rojack napisał:
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.
Ad bazary - dával jsem teď do bazaru k autorizovanýmu prodejci rodinný auto na jako protiúčet (byla to napůl komise, vyplatili něco, a zbytek po prodeji). Odvezl jsem ho tam minulou sobotu, tohle úterý bylo prodaný - na plochu bazaru se ani nedostalo. Benzín, plná výbava, komplet serviska, kupovaný u onoho dealera. Na ploše jsou káry, který už propadly minimálně jedním sítem. Takže asi tak.
No jistě. Do bazaru pro auto nepůjdu. Buď přímo od prodávajícího nebo někoho, kdo to doveze nebo to dovezu sám a zase buď od přímého prodávajícího nebo z autor. prodejny. Na bazary a hyperbazary bych se obracel ve stavu nejvyššího zoufalství. Minule jsem vybíral 1/2 roku a nakonec uspokojivě vybral a stav inzerce sleduji neustále a občas se vyskytne vozidlo, které mě zaujme. Ona stačí jedna odpověď a je jasno. Jak v odpovědi něco podstatného chybí nebo je něco "divně" nemá cenu s tímto dále ztrácet čas. jen se potvrdí podezření.


Vůbec jsem neměl strach, že bych se toho nezbavil. Při každý garančce jsem byl dotázán, kdy to budu prodávat... Jedna z výhod (já vím, že to neuslyšíš rád) auta koupeného jako nové, 1.majitele, s jasnou neposkvrněnou a neprůstřelnou historií. Jsou lidi, co si počkaj, a díky tomu koupí dobře. Sám po sobě bych si auto koupil, což se o většině ostatních lidí říct nedá... Nu nic, maličká to obrečela, byl to milášek, co jí vezl z porodnice jako funglofka...
reagować
Koloss
ilość wystąpień639
data registracji19.09.2008
Cztwartek 22.11.2012 14:01, Popis chování vozidla
Recenze nebyla špatná, ale od majitele, který si koupí Focus a pak přejde na Accorda bych očekával nějaký popis chování na silnici, případně srovnání obou vozidel, která jsou sice z jiné třídy, ale obě mjí výborné podvozky a často si je kupují lidi, které ježdění opravdu baví.
reagować
Koloss
ilość wystąpień639
data registracji19.09.2008
Cztwartek 22.11.2012 14:04, RE: No jo, v Česku jako na Slovensku
rojack napisał:
Aut plný bazary, ale pořádný auto nikde. Taky sháním něco takového, ale všude jen kombi a v naftě. Kdo takové autobusy kupuje? Když chce člověk něco cíleně, hlavně třeba solidní benzin, nezbývá, než hledat v Německu nebo v Itálii. Ještě, že máme ten internet.


On ten kombík zase takový autobus není, popravdě kombík po faceliftu se mi líbí víc jak sedan. Možná byl před faceliftem kufr větší, u toho po faceliftu je kufr terčem kritiky, že je moc malý. Ale zase to nevypadá jako pohřebák, je to skoro takový shooting brake.
reagować
turkpet
ilość wystąpień3
data registracji01.05.2007
Piątek 23.11.2012 11:59, Srovnání Focus vs.Accord
Reagujem na výzvu:
Focus:
kvalit.zpacovaním priemer toho, čo bolo na trhu, nič extra, plechový zvuk pri zatváraní dverí, ale nič nevrzalo, neklepalo...je pravda ale, že som najazdil len 40 tis.km.
Jazda: na moj vkus trošku vyšší posaz, ale niekomu može vyhovovať, možno trošku tvrdší podvozok, ale závísí aj aké su pneumatiky, ja som jazdil na 15kach. Obecne su vraj náhradné diely lacné, ja som nemusel nič meniť..
Jazdne: nemám čo dodať proti tomu, čo sa bežne píše vo všetkých recenziách, jazdí pekne, drží v zatáčkach,..pre mňa také hravé auto, mal som ho s najlepšeím doporučovaný motorom 1,6benzin a bol som spokojný, dobre ťahala hlavne 3-ka, 4-ka, 5-ka skor udržovacia.
Accord:
kvalitta spracovania: ....už len z hľadiska ceny a zaradenia do triedy je to úplne niekde inde..kdo so mnou ide v aute, nechce veriť, že už mu tiahne na 10 rok.Nič nevrže, neklepe, v uvodnej recenzii som zabudol uviesť výmenu silen dolných ramien, predsa len po tom nájazde so chcelo, materiál na jednu stranu (3silentbloky cca 1000kč), elegantne sa dá vymeniť aj samostatne čep hornho ramena(nechal som to preventívně vymeniť naraz,keď už sa rozoberala náprava) cca 350kč na jednu stranu.
Jazda: ..neviem, ako by som to popísal, ale napadá ma slovo ľahkosť. Nižším posedom troška niečo ako motokára, aj tým, ako drží v zátačkach, 2,0 motor možno keď je auto plne obsadené je potreba trošku vytočiť, ale keď sa zopne iVTEC....
reagować
pargi
ilość wystąpień6
data registracji17.10.2008
Poniedziałek 26.11.2012 11:48, RE: 17 gumy za 10t ?
Citroenak napisał:
Fakt si dal za 4 17" gumy 10t? Ja na C5 mam 16, ale do 400 eur sa s nimi nevojdem... Inak vyborne auto. Tiez som po nom velmi dlho pokukoval, lenze najst nejaky na slovensku je priam nadludsky vykon (a asi len jeden mal pod 200t km). A hnevalo ma, ze to boli vsetko sedany, liftback som videl asi len jeden. A kombiky sice boli, ale vsetko nafta..


Jseš si jist, žes opravdu viděl Accord liftback?
reagować
Koloss
ilość wystąpień639
data registracji19.09.2008
Poniedziałek 26.11.2012 17:07, RE: Srovnání Focus vs.Accord
turkpet napisał:
Reagujem na výzvu:


Díky
reagować
V-tec
ilość wystąpień14
data registracji11.11.2008
Środa 28.11.2012 09:18, RE: 17 gumy za 10t ?
Accord je opravdová Japan kvalita, kterou člověk pozná poprvé po usednutí a podruhé po rozjetí. Máme v rodině Acco 2007 po Faceliftu a je to opravdu radost z jízdy.... výborné jízdní vlastnosti, jako by auto vážilo 1300 kg, výborné zpracování i použité materiály, ergonomie a celkový image auta je na vysoké úrovni a novější model tzv. 8.g to posunula o další 2 třídy nahoru. A verze Liftback neexistuje, odjakživa se Acco vyrábí výhradně ve verzi sedan či kombi / tourer.
reagować
fany80
ilość wystąpień1
data registracji22.05.2012
Cztwartek 10.01.2013 19:26, Accord
Ja jako majitel civicu a ted accordu strasne rad ctu ty hororove pribehy se zkusenostmi po 3 letech provozu Fiatu,Renaultu apod.... Cim to je,ze moje dve Hondy Civic 1996 a Accord 2002 s 200K kilometry se mi nikdy neporouchaly?Nebo ze jsem jeste nic nemusel menit?Tedy abych nelhal,Accord ma rad olej a praska predni zarovkaPanove,kupte si Accorda se slusnymi km a nemuzete litovat..nadcasova kvalita,viz 100 tis test autobildu.
reagować
miras.cz
ilość wystąpień1
data registracji26.03.2013
Wtorek 26.03.2013 09:09, RE: Srovnání Focus vs.Accord
turkpet napisał:

Mohu pozadat o kontakt na cloveka ktery Vam cistil klimu? Mam podobny problem po "odbornem" vycisteni klimatizace. Prosim info na miras.cz@atlas.cz
reagować
turkpet
ilość wystąpień3
data registracji01.05.2007
Piątek 08.08.2014 16:35, aktualizace
Tak vyššie uvedené Honda má t.č. na počítadle 285 tis. km, a stále platí všetko tak ako bolo uvedené.
Pre zaujímavosť:Manželka ma 3 roky "staré auto" talianskej produkcie a v prietoru motoru je toľko hrdzavých trubiek, matiek a šroubů, že neviem neviem ako to bude vyzerať za rok za dva..
To Accord 7g už ťahá 11 rok a stále žiadne hrdzavé spoje, trubky, matky...
Holt, klesajúca cena vozidiel v posledných rokoch sa niekde musela prejaviť:najlepšie tam, kde to laik nevidí.
Inak tým, že som sa stal majiteľom novej generacie Acc8g, je Acc7g na predaj.
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.