0
powrót
 

diskuze k tématu: Jeep Grand Cherokee SRT8: nejrychlejší Jeep všech dob!

kategorie zaszeregowania tematu: americká vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 30.03.2005 07:51, Jeep
Tak to je docela síla... Takový kolos a z nuly na sto pod pět sekund... Navíc ve srovnání s Commanderem není tento Jeep vůbec škaredý... No sem moc zvědavý jak toto vozítko bude vypadat naživo
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 30.03.2005 08:03, RE: Jeep
Dalis napisał:
Tak to je docela síla... Takový kolos a z nuly na sto pod pět sekund... Navíc ve srovnání s Commanderem není tento Jeep vůbec škaredý... No sem moc zvědavý jak toto vozítko bude vypadat naživo
Commander není "škaredý", je to vymazlený miláček všech řidičů USA!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 30.03.2005 13:20, Cayene
Měl jsem možnost se svézt v tomto korábu a byl to fakt úžasný zážitek! Je fakt rozdíl, když zrychlujete z 0-100 v nějaké sporťáku a nebo v něčem tak velikém :) a jestli ma tady tento Cherokee jezdit ještě rychlej, tak to potěš :))
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 30.03.2005 14:09, RE: Cayene
Vymča napisał:
Měl jsem možnost se svézt v tomto korábu a byl to fakt úžasný zážitek! Je fakt rozdíl, když zrychlujete z 0-100 v nějaké sporťáku a nebo v něčem tak velikém :) a jestli ma tady tento Cherokee jezdit ještě rychlej, tak to potěš :))
Já v tom taky jel a můžu ti říct - nikdy bych to nebral. Žere to jak tank, v zatáčkách se to naklání a má to strašně měkký sedačky na můj vkus.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 30.03.2005 14:33, RE: Cayene
jardin napisał:
Já v tom taky jel a můžu ti říct - nikdy bych to nebral. Žere to jak tank, v zatáčkách se to naklání a má to strašně měkký sedačky na můj vkus.
Záleží na nastavení podvozku. A dá se s tím jet fakt docela rychle. A věř tomu, že majiteli je doclea jedno, kolik to papá :P
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.