0
powrót
 

diskuze k tématu: S jakým motorem koupit Renault Mégane III?

kategorie zaszeregowania tematu: francouzská vozidla
BobanHTP
ilość wystąpień2404
data registracji19.08.2015
Piątek 02.06.2017 10:47, Moc voleb není, takže benzín 1.6
Ahoj, moc velký výběr motorizací pro Megane není, takže zbývá benzínová 1.6. A jak takový Megane vybrat?

- Neber verzi Generation z Turecka, má nekvalitní zpracování a ze sedačky řidiče dokonce na mou dceru vystřelil drát jak do ní kopla :-O Dále náhraní kolo je pod kufrem, je špinavé a často nejde vyndat a hlavně jsou tam nekvalitní něktré díly...
Takže ber verzi ze Španělska , VIN kod ti odhalí, kde byl vůz vyroben.

- Ber co nejnovější s co nejméně kilometry, oplatí se to(jasně vše v rámci tvých fin. možností) Renault postupně zlepšoval kvalitu vozu a trochu dražší vůz se ti odměnní lepší službou

- Urtičitě se podívej na stránky Renaultu, mají tam svůj bazar, často jsou vozy i s nějakou garancí, či zárukou

Před koupí si auto projeď, vyzkoušej klimatizaci, veškeré ovládání. Může vadit snad jen naladění plynového pedálu, který je první centimetr zatlačení bez reakce a až pří větším sešlápnutí se něco dějě.

I když se mi Megane III moc líbí, musím uznat, že Golf V i Focus II facelift se mi řídí mnohem lépe, oba s ben. motory 1.6. V Golfu mi dokonce na vše stačí i benzínová 1.4, která je spolehlivá.
Zkus se projet i v těchto vozech, možná Tě překvapí lehké přesné řazení, dobrý výhled a perfetkní naladění plynového pedálu-motoru.
reagować
gepardo
ilość wystąpień129
data registracji19.10.2014
Piątek 02.06.2017 23:51, Můj názor
Co čech - to muzikant. Kdysi to platilo. Dneska platí - jakýkoliv problém vyřeší BobanHTP. Děláš dojem, že jsi seděl snad ve všech autech světa. S Jetou jezdíš do Rakouska, při tom máš služebního Rapida. Je z toho něco pravda ? Snad ano, ale já ti nic nevěřím.
reagować
BobanHTP
ilość wystąpień2404
data registracji19.08.2015
Niedziela 04.06.2017 18:51, Jo někdo umí, druhý čumí :-)
Megane III Generation 1.6 jsem měl k užívání dva jako náhradní vůz, s autopůjčovny/servisu.
Jako služebáka mám Rapid 2016 1.2 TSI 66kw.
Normální Megane III 1.6 ze Španělska jsem jen viděl, ale neřídil, k posouzení zpracování mi to úplně stačilo. Jinak na youtube je i v češtině spousta videí o tomto vozu.
JInak u obou Generation kolem 150tis.km odešla lambasonda, což ale není tragédie.
reagować
A4
ilość wystąpień134
data registracji09.05.2007
Poniedziałek 05.06.2017 08:40, smazaný příspěvek
Vložil jsem sem odkaz na podrobnou recenzi tohoto auta - bohužel, jaksi záhadně zmizel, díky, redakce
reagować
Fanda
ilość wystąpień551
data registracji28.09.2008
Poniedziałek 05.06.2017 10:13, RE: Jo někdo umí, druhý čumí :-)
BobanHTP napisał:
Megane III Generation 1.6 jsem měl k užívání dva jako náhradní vůz, s autopůjčovny/servisu.Jako služebáka mám Rapid 2016 1.2 TSI 66kw.Normální Megane III 1.6 ze Španělska jsem jen viděl, ale neřídil, k posouzení zpracování mi to úplně stačilo. Jinak na youtube je i v češtině spousta videí o tomto vozu.JInak u obou Generation kolem 150tis.km odešla lambasonda, což ale není tragédie.


A to je Vám v Rapidu zima,že s ním nejezdíte?
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.