0
powrót
 

diskuze k tématu: Jaký koupit spolehlivý vůz do 150tis.Kč?

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, francouzská vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 20.12.2011 11:33, RE: Ford Fusion
Martaslover napisał:
Souhlasím, Fordy Fusiony máme ve firmě od nového a tak problémové auto jsme snad ještě neměli, cívky zapalování, katalyzátor, svítící kontrolka motoru, pořád něco na všech 4 kusech.
Jistě. Nevím, jak někdo může doporučovat Fusion. Jednak je to taková forďácká Thalia, čili levné, ošizené auto, navíc je i výrazně poruchovější, než například Focus či Fiesta.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 20.12.2011 11:37, RE: Swift? Yaris? atd ?
Petr S napisał:
Yaris minulé generace, do roku 2011, měl výhodu posuvných zadních sedaček. Kdy pokud řidič jede sám nebo veze vzadu malé děti, tak může posunout zadní sedadla dopředu a kufr má slušných 360L. Vešel se tam pak i klasický kočárek. Naopak když jede 5 dospělých bez zavazadel, tak zadní sedadla posunutá dozadu a navíc mírně poklopená udělají vzadu dost slušný prostor. Současný Yaris model 2011 je sice víc kůl, ale tuhle vychytávku už nemá. A to je podle mě trochu škoda, protože není na malé auto už t...
Mám u takových malých aut pocit, že mi může někdo s Oktávkou zezadu najet na "kufr", a protože ten v Yarisu absentuje, mám toho přítele hnedle za krkem, či dítě v zadní sedačce je "na"guláš". Prostě nemám z těchto miniaut dobrý pocit. Fakt tam nacpete 5 dospělých nebo dokonce kočárek a tedy tam vozíte i dítě? A nepište prosím o hvězdičkách
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 21.12.2011 22:04, RE: Swift? Yaris? atd ?
rojack napisał:
Mám u takových malých aut pocit, že mi může někdo s Oktávkou zezadu najet na "kufr", a protože ten v Yarisu absentuje, mám toho přítele hnedle za krkem, či dítě v zadní sedačce je "na"guláš". Prostě nemám z těchto miniaut dobrý pocit. Fakt tam nacpete 5 dospělých nebo dokonce kočárek a tedy tam vozíte i dítě? A nepište prosím o hvězdičkách
Yarise používám hlavně na cesty do práce. Většinou rodina jezdí v M6 kombi. Ale když jedeme pár km někam o víkendu, do Zoo, bazénu apod. tak klidně jedeme Yarisem. Jo a 5 dospělých bych řekl, že v Yarisu má víc místa na nohy než třeba v Octavii 1. generace. Ve služebních Octávkách 1. generace jsem se něco najezdil.
reagować
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.