0
powrót
 

diskuze k tématu: Jaké vozidlo do 30 000 Kč doporučíte pro mladého řidiče?

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla, japonská vozidla, americká vozidla, italská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 18.12.2011 22:41, RE: každý začínal
technista napisał:
Ja osobně jsem v 18 osedlal Favorita, bylo to někdy v roce 2003, zbyl doma po té co se pořídila pro máti 206ka. A pokud by mi bylo zase 18, tak chci Favorita. servisní náklady 0,- provoz uživitelný (pokud nejedete s vytaženým sitičem až do Jihlavy a nevšimnete si toho až při sjezdu z dálnice). Ano, auto nemá bezpečnostní prvky žádné, nemá klimatizaci nemá vlastně vůbec nic, ale pořád si myslím, že do lepšího se přesedá vždy lépe. S Favoritem jsem jezdil půl roku. Každý den do školy Brno - Kuřim ...
No, já nostalgicky vzpomínám na Garde (naštěstí jsem teď pro sebe zachránil "eRko"), proto být tazatelem, tak se snažím sehnat Rapida, ale i takový Favorit určitě bude za ty peníze dobrá volba, pro začátečníka, člověk se v něm relativně bezpečně naučí něco o řízení, údržbě i opravách. Co se týká tuhosti karoserie a bezpečnosti při čelním nárazu, i vozy vyrobené na konci 90. let na tom nejsou nejlépe, takže jde spíš o to, aby vozidlo začínajícímu splašenému řidiči nemohlo nabídnout výkon, který by nebyl schopný zvládnout.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 27.04.2012 21:51, RE:
Antonín Kunst napisał:
Xsara je za ty penize hodne dobra volba. Osobne bych klidne znova koupil Astru F 1,4/1,6 z let 1997 - 1998, kdyz se sezene neshnila, tak je to auto nesmrtelne. Nicmene uznavam, ze s Astrou G by mladej byl podstatne vice in, ale to uz by chtelo priplatit dalsich 20k.

E36 bylo skvele auto, nebal bych se ani 6tivalcu, ktere bez problemu vydrzely pres pul milionu km a je tak vetsi sance sehnat motor, ktery jeste chvili pojezdi. Problem bude koroze, ta moje byla schnila uz pred 10 lety. A je take po...
Nikdy bych začínajícímu řidiči nedoporučil auto se zadním náhonem!! E36 jsem sice vlastnil, shodou okolností od svých 19ti let, ale měl jsem hodně naježděno a rozhodně to nebylo mé první auto. Pokud jde o začátečníka, starší benzinové Mondeo by mělo sloužit dobře a rozhodně se, na rozdíl od BMW, nemusíte bát prvního deště, resp. namoknuté vozovky..
reagować
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.