0
powrót
 

diskuze k tématu: Opel Astra F

kategorie zaszeregowania tematu: německá vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 00:21, hodně dobré auto
Verry, verry gut auto. To nás učili ve škole a měli pravdu. Chceš li opela míti, musíš mvdr. titul míti. A já jsem přece študovanej mvdr.!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 06:30, RE: hodně dobré auto
David_Loginsovej napisał:
Verry, verry gut auto. To nás učili ve škole a měli pravdu. Chceš li opela míti, musíš mvdr. titul míti. A já jsem přece študovanej mvdr.!
Jedině opel. Já to tady melu furt dokola, a vy nic.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 07:18, Astra F
Jsem osobně velmi překvapen spolehlivostí vozu, jelikož Astry F nebyly na tom nikdy moc dobře (z doslechu), ale asi to jsou jen fámy a mýty jako o všem. Je to u každého auta kus od kusu!
Motor 1.7 od Isuzu je dobrý a spolehlivý motor s celkem solidní spotřebou a dostačující dynamikou, navíc potěší nižším povinným ručením.
Jako levné pracovní auto vidím jako Astru F Caravan jako dobrou volbu nejlépe právě s motorem 1.7 55kw.
Jinak mě taky překvapuje, že auto není chycené rzí, asi má na tom svůj podíl, že je doveženo z A, kde určitě nesolí tak hrozně jak u nás...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 07:53, COOOOOO???
Lidi co to tady melete za nesmysly.......
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 07:54, RE: hodně dobré auto
zigi napisał:
Jedině opel. Já to tady melu furt dokola, a vy nic.
Chlapci, už mi s těmi Opely lezete na nervy. Nevím co na nich vidíte?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 08:20, Kecy, kecy, kecičky
Mně vždycky fascinuje, jak se někdo chlubí bezproblémovým a bezporuchovým autem, které ho všude skvěle doveze a pak z něj vyleze, že do toho narval spoustu peněz (nic ve zlém, viděl jsem dost aut všech možných značek, kde do 200 tisíc měnili jenom destičky, oleje a podobně). A nechybí ani skopovinné otření se o škodovku, hehe (poněkud ubohé -ale svědčící o duševních pochodech pisatele).

Kdysi tyhle kecy vycházely v Hospodářských novinách (mám letité superspolehlivé BMW, vozí mě skvěle a bez poruch, akorát si ročně beru 2 dny dovlené na shánění nákup ND v Německu) pak pochopili že tahle zábavná rubrika supluje Dikobraz a zrušili to.

Howgh.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 08:37, astra
pro fandy, kutily, na stavbu baráku, nebo když není na lepší... pro rodinu bych se podíval jinde.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 09:11, RE: astra
mari napisał:
pro fandy, kutily, na stavbu baráku, nebo když není na lepší... pro rodinu bych se podíval jinde.
Proc tam recenzent nepripsal poznamku, ze na fiat punto ta astra rozhodne nema?!?!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 09:31, RE: Kecy, kecy, kecičky
Arnošt Kobylka napisał:
Mně vždycky fascinuje, jak se někdo chlubí bezproblémovým a bezporuchovým autem, které ho všude skvěle doveze a pak z něj vyleze, že do toho narval spoustu peněz (nic ve zlém, viděl jsem dost aut všech možných značek, kde do 200 tisíc měnili jenom destičky, oleje a podobně). A nechybí ani skopovinné otření se o škodovku, hehe (poněkud ubohé -ale svědčící o duševních pochodech pisatele).

Kdysi tyhle kecy vycházely v Hospodářských novinách (mám letité superspolehlivé BMW, vozí mě skvěle a bez por...
Není neobvyklé, že ojeté auto potřebuje nějakou investici, ale s tímto vědomím člověk většinou tento obchod uzavírá. U nového auta je všechno již zahrnuto v ceně (určitý úhel pohledu). Ale ta skupina těch mnoho vozů, kde se do 200.000 mění pouze destičky a olej mě zajímá. Jmenuj alespoň 5 takových zástupců, protože když vynecháš všechna TDi s váhou vzduchu, na naftu choulostivé common raily, přední hliníková ramena, neodolné tlumiče a výfukové soustavy, poruchové elektroniky, kontakty airbagů, tak Ti nakonec těch vozů příliš mnoho nezbyde.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 09:42, Astra F
Po Astře F jsem se kdysi dávno díval, jako po nástupci Kadetta, se kterým jsem udělal dobrou zkušenost. Motor 1.3S měl najeto ke 1/4 milionu kilometrů a pořád fungoval výborně, takže o dalším Opelu bylo rozhodnuto. Nakonec jsem místo Astry F zvolil Vectru A (nešel jsem totiž po kombíku a Vectra byla za stejný prachy lépe vybavená a větší auto s malinko lepší pověstí) a po 4 letech provozu toho nelituju. Zatím jsem řešil 4 závady: ulemeného 1/2 závitu na přední pružině, protržená prachovka brzdového válečku, vyskočená pružinka v karabině bezpečnostního pásu a urtžený odvzdušňováky na obou prasátkách (úhrnem za 3500,-). Takže mě zatím Opel nezklamal, a to na základě vlastní zkušenosti. Recenzi zde mám od loňska 16.6. Vectra A
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 09:54, RE: Kecy, kecy, kecičky
David V napisał:
Není neobvyklé, že ojeté auto potřebuje nějakou investici, ale s tímto vědomím člověk většinou tento obchod uzavírá. U nového auta je všechno již zahrnuto v ceně (určitý úhel pohledu). Ale ta skupina těch mnoho vozů, kde se do 200.000 mění pouze destičky a olej mě zajímá. Jmenuj alespoň 5 takových zástupců, protože když vynecháš všechna TDi s váhou vzduchu, na naftu choulostivé common raily, přední hliníková ramena, neodolné tlumiče a výfukové soustavy, poruchové elektroniky, kontakty airbagů, t...
Souhlasim s Davidem V. Kdyz je majitel aspon trochu flink a prase, tak se se všemi výše uvedenými závadami dá jezdit hodně dlouho a kdyz neco upadně, tak pomůže vázací drát. Je pozor v hrbolatých zatáčkách - tam se musí pomalu. Kdyz majitel navíc není soudný, tak navíc rozkřikuje, že dobré auto nic nepotřebuje.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 12:00,
Astru F mám nyní rok a nemůžu si stěžovat. Zatím jsem měnil díly spojené s provozem vozidla (nyní najeto 190000km a výměna spojky). Zajímalo by mě, jestli někdo z lidí kteří zde pomlouvají opely nějaký vůbec vlastnil. Řeči o tom co kamarád povídal si nechte do hospody. Zároveň je nutné si uvědomit, že většina zde zveřejněných recenzí se týká ojetin (nejsou to recenze od prvních majitelů) !!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 20:08, RE: bez předmětu
Zdeněk napisał:
Astru F mám nyní rok a nemůžu si stěžovat. Zatím jsem měnil díly spojené s provozem vozidla (nyní najeto 190000km a výměna spojky). Zajímalo by mě, jestli někdo z lidí kteří zde pomlouvají opely nějaký vůbec vlastnil. Řeči o tom co kamarád povídal si nechte do hospody. Zároveň je nutné si uvědomit, že většina zde zveřejněných recenzí se týká ojetin (nejsou to recenze od prvních majitelů) !!!
Opel Astra nebyl nikdy mým favoritem, protože se mi nikdy nelíbil a vadilo mi, jak auta rychle rezatí (obecně do roku cca.98). Toto je však otázka vkusu, nicméně musím říci, že pokud bych se musel rozhodnout např. mezi Felicicii a touto Astrou, tak jdu jednoznačně do Astry. Není to o tom, že bych se chtěl otírat o Škodovku (je mi ukradená), ale vlastní zkušenost z jízdních vlastností, výbavy a celkového pocitu z auta! Obě auta se dají koupit za zhruba stejnou cenu, díky českému patriotství dokonce Astra spíše levněji, takže jasná volba. Myslím, že se jedná o celkem zdařílý a oblíbený kousek od Opla, který byl velmi oblíben.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 26.04.2007 20:34, dělník
Astru F mám ve firmě jako van, 1,6 8ventil benzin. Kupoval jsem ji ojetou z rakous, po bouračce a s 150t km. jako nouzovku za ukradenou feldu pickup. Je to r.v. 98. Původně jsem si ji chtěl nechat jen chvilku ale nakonec má najeto 400t. a furt slouží perfektně. Trochu orezlé zadní dveře, jinak nic. Ramena nové 2x, výfuk 2x koncovej, jednou střed, rozvody, olej, pneu. A altík, jinak vážně nic. Ceny skoro jak na feldu. Docela mile mě překvapila. To jak s ní kluci i já zachází dokládá že mi 2x praskla zadní pružina, prostě jezdí naložená a pracuje. Třeba VW transporter a caddy 1 mají mnohem dražší provoz, mám je totiž taky tak vím co říkám.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 27.04.2007 11:31, RE: Kecy, kecy, kecičky
David V napisał:
Není neobvyklé, že ojeté auto potřebuje nějakou investici, ale s tímto vědomím člověk většinou tento obchod uzavírá. U nového auta je všechno již zahrnuto v ceně (určitý úhel pohledu). Ale ta skupina těch mnoho vozů, kde se do 200.000 mění pouze destičky a olej mě zajímá. Jmenuj alespoň 5 takových zástupců, protože když vynecháš všechna TDi s váhou vzduchu, na naftu choulostivé common raily, přední hliníková ramena, neodolné tlumiče a výfukové soustavy, poruchové elektroniky, kontakty airbagů, t...
kia ceed - zaruka sedem rokov...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 27.04.2007 13:16, astra F
Taky ma Fko, koupeno 80tkm (96tka), ted 220tkm, Isuzu 60kW, no motor je prumerny s pomerne znatelnym turboefektem avsak spolehlivy, olej nezere, prozatim 1x menena zhavici svicka. Z oprav dale repase alternatoru a starteru, jeden kulovy cep a stabilizatory (jezdim hodne po rozbitych okrskach) jinak pouze spotrebka... a to se o auto staram fakt minimalne :( Servisni naklady jsou prijatelne pro kohokoliv. Auto neuchvati, ale je spolehlive a pracant. Kufr nema konkurenci. Podvozek prumerny, nicmene ovladani skvele (vyborny vyhled dozadu, bezkonkurencni rejd, dobre nastaveny posilovac). Koroze trochu u zadnich lemu a vicka nadrze. Kdo chce auto pouze na prepravu a nepotrebuje byt obdivovan okolim tak je to rozumna volba.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 27.04.2007 13:48, RE: Kecy, kecy, kecičky
meky napisał:
kia ceed - zaruka sedem rokov...
Té poznámce nerozumím. Kia Ceed vydrží 200.000 jen na výměnách oleje a brzovejch desek? Něco uvnitř mi našeptává, že ne, bez ohledu na to, jestli to půjde z mé peněženky, či nikoliv (ono to z té mé peněženky vždycky jde, záleží jen, jestli hned na začátku při koupi nového vozu nebo až se závada vyskytne u vozu ojetého).
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 29.04.2007 02:22, RE: astra F
atilla napisał:
Taky ma Fko, koupeno 80tkm (96tka), ted 220tkm, Isuzu 60kW, no motor je prumerny s pomerne znatelnym turboefektem avsak spolehlivy, olej nezere, prozatim 1x menena zhavici svicka. Z oprav dale repase alternatoru a starteru, jeden kulovy cep a stabilizatory (jezdim hodne po rozbitych okrskach) jinak pouze spotrebka... a to se o auto staram fakt minimalne :( Servisni naklady jsou prijatelne pro kohokoliv. Auto neuchvati, ale je spolehlive a pracant. Kufr nema konkurenci. Podvozek prumerny, nicmen...
jeden kulovy cep???????????????? ze by dalsi setrilek? ty pitomce kdyz uz se meni tak oba nebo si myslis ze kanaly jsou jen napravo tak staci jen ten pravy
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 29.04.2007 02:25, RE: astra F
anonym napisał:
jeden kulovy cep???????????????? ze by dalsi setrilek? ty pitomce kdyz uz se meni tak oba nebo si myslis ze kanaly jsou jen napravo tak staci jen ten pravy
stejne tak zhavicky, kdyz tak vsechny jenze to je asi balik pro balika vyhodit 1000 za 4* noname, lepsi je trapit motor na 2 zhavicky co? po tobe atillo bych nechtel ani mesicnik na vlak
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 29.04.2007 15:02, RE: astra F
anonym napisał:
jeden kulovy cep???????????????? ze by dalsi setrilek? ty pitomce kdyz uz se meni tak oba nebo si myslis ze kanaly jsou jen napravo tak staci jen ten pravy
Měnil jen jeden pač silnice je nejvíce vymačkana v pravo.Chááápem ?
reagować
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.