0
powrót
 

diskuze k tématu: Vybíráme menší vůz s automatickou převodovkou

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, německá vozidla, italská vozidla, francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 00:22, Já bych asi ...
... vybrala .... LANCIi Lybra (koupíte jí asi "rozumně" a "rozumné" je jí pak "ujezdit" k smuti, neb v česku jí i přes všechny KLADY NEprodáte ani za cenu Fabie s tříválcem...
... ale jinak: UŽIJTE si jí ,-)
Pěkné dny (s Lancií Lybra .-)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 08:06, RE: Já bych asi ...
Kylie napisał:
... vybrala .... LANCIi Lybra (koupíte jí asi "rozumně" a "rozumné" je jí pak "ujezdit" k smuti, neb v česku jí i přes všechny KLADY NEprodáte ani za cenu Fabie s tříválcem...
... ale jinak: UŽIJTE si jí ,-)
Pěkné dny (s Lancií Lybra .-)
Ach jo...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 09:52, RE: Já bych asi ...
santino napisał:
Ach jo...
No, myslím si, že Kylie v tomto případě zastává rozumný názor - velmi slušné auto (ačkoli každému se nelíbí) "za babku", takže ojezdit, užít si to a nechat sešrotovat případně (téměř) darovat. Cenový propad od koupě k dalšímu prodeji, případně likvidaci bude i tak mnohem menší než u řady jiných značek a modelů.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 10:39, RE: Já bych asi ...
Radek_G napisał:
No, myslím si, že Kylie v tomto případě zastává rozumný názor - velmi slušné auto (ačkoli každému se nelíbí) "za babku", takže ojezdit, užít si to a nechat sešrotovat případně (téměř) darovat. Cenový propad od koupě k dalšímu prodeji, případně likvidaci bude i tak mnohem menší než u řady jiných značek a modelů.
Souhlas, jestliže má tazatel servis Lancie v dohledu, neudělá chybu. Lybra je jedno z nedoceněných aut u nás. Design je otázkou, co se komu líbí, mě se Lybra líbí zevnitř daleko víc než zvenku. Ceny nízké, výbava bohatá (duál digi klima, super audio atd prakticky "v základu")...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 10:45, Xsara
Měl jsem C. Xsara 1,6 benzin v automatu. Bezproblémové, jednoduché a levné auto na běžné ježdění. Můžu doporučit.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 11:44, corsa
asi pred 4 lety sem mel ze servisu pucenou corsu 1.2 v automatu
ten automat na takhle slaby auto byl uplne nevhodnej, kdyz sem chtel nekoho predjet, prevodovka vetsinou podradila dolu o 2 stupne, coz nejakou dobu trvalo, takze na predjeti uz nebyl cas, takze sem s tim pak jezdil v manuelnim rezimu
ovsem pri jednom z prvnich prejizdeni v manuelnim rezimu sem si neuvedomil, ze mam na podlaze jen dva pedaly, takze jsem pri podrazeni asi ve 100 slapnul na ten levej pedal v domeni ze to je spojka...
nastesti za mnou nikdo nejel, ale to zpomaleni bylo docela slusny
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 14:16, lybra
Lancia není špatná a je téměř jisté že ji nikdo neukradne. jen bych měl obavy z těsnosti agregátu se kterým jsou italové dost na štíru a pokud sákne auomat má to pro něj fatální následky. klidně bych si to auto koupil ale chce to mít mechanika FAKT blízko .
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 15:08, zkuste to jinak
Zdravím, opět z vlastní zkušenosti doporučuji ještě jinou cestu. Podívejte se kde ve Vašem okolí je neznačkový servis specializovaný jen na opravy a go automatických převodovek. Je jich v české republice několik, nechci dělat reklamu ani jednomu. Tam se poptejte, na konkretní typy aut a převodovek v autech která vás zajímají. Tyhle servisy znají potřebu výměn oleje (první co je že nadávají na dlouhé lhůty, které udává výrobce - rovnou vám řeknou že měnit olej se musí v každém automatu po ca 60-80 tis km max vč. filtrů a sítek), znají ccaa reálnou životnost každého běžnějšího typu aut. převodovky do go, cenu takové go atd. Věřte tomu, že žádny autorizovaný dealer jakékoli značky takové zkušenosti s automaty nemá - ti jen "vyměnují" cele agregáty. Promluvte si tam a teprve pak si vyberte podle toho. K nim pak jezděte na servis - vyměny oleje v převodovce.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 16:17, RE: corsa
rudastraka napisał:
asi pred 4 lety sem mel ze servisu pucenou corsu 1.2 v automatu
ten automat na takhle slaby auto byl uplne nevhodnej, kdyz sem chtel nekoho predjet, prevodovka vetsinou podradila dolu o 2 stupne, coz nejakou dobu trvalo, takze na predjeti uz nebyl cas, takze sem s tim pak jezdil v manuelnim rezimu
ovsem pri jednom z prvnich prejizdeni v manuelnim rezimu sem si neuvedomil, ze mam na podlaze jen dva pedaly, takze jsem pri podrazeni asi ve 100 slapnul na ten levej pedal v domeni ze to je spojka...
...
V Corse neni automat ale robotizovana prevodovka, s tou 1.2 (tusim 80k) jsem jel a rekl bych ze to radi dost svizne a celkem svizne to i jede, v porovnani s automaty se nejake vymeny oleju apod. nemusi resit, je tam bezna prevodovka. Klidne bychto doporucil pokud staci takto male auto. Pochybuju ze bys stihnul podradit rucne nejak rychleji, spis bych rekl ze je problem ve zvyku v jezdeni s tim autem...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 17:58, RE: corsa
mikes napisał:
V Corse neni automat ale robotizovana prevodovka, s tou 1.2 (tusim 80k) jsem jel a rekl bych ze to radi dost svizne a celkem svizne to i jede, v porovnani s automaty se nejake vymeny oleju apod. nemusi resit, je tam bezna prevodovka. Klidne bychto doporucil pokud staci takto male auto. Pochybuju ze bys stihnul podradit rucne nejak rychleji, spis bych rekl ze je problem ve zvyku v jezdeni s tim autem...
nejde o to ze bych stihnul rucne podradit rychleji, ale se sem si podradil uz pred predjizdem - coz samozrejme automat neudelal, protoze nevedel co budu delat, no i kdyz mam pocit, ze sem ho to pak trochu naucil
navic podradil o 1 stupen dolu, zjistil ze mam plyn na podlaze, tak podradil jeste jednou dolu, ale po chvilce zas musel podradit nahoru
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 19:23, RE: Já bych asi ...
Kylie napisał:
... vybrala .... LANCIi Lybra (koupíte jí asi "rozumně" a "rozumné" je jí pak "ujezdit" k smuti, neb v česku jí i přes všechny KLADY NEprodáte ani za cenu Fabie s tříválcem...
... ale jinak: UŽIJTE si jí ,-)
Pěkné dny (s Lancií Lybra .-)
Ach je, ten styl psaní je hrozný .......
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 19:25, RE: corsa
rudastraka napisał:
nejde o to ze bych stihnul rucne podradit rychleji, ale se sem si podradil uz pred predjizdem - coz samozrejme automat neudelal, protoze nevedel co budu delat, no i kdyz mam pocit, ze sem ho to pak trochu naucil
navic podradil o 1 stupen dolu, zjistil ze mam plyn na podlaze, tak podradil jeste jednou dolu, ale po chvilce zas musel podradit nahoru
S Corsou 1,2 se dá i předjíždět???
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 19:38, RE: corsa
rojack napisał:
S Corsou 1,2 se dá i předjíždět???
A proc by to nemelo jit? :oD
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 19:48, RE: Já bych asi ...
rojack napisał:
Ach je, ten styl psaní je hrozný .......
Jaky styl, takovy obsah ;o)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 20:03, RE: Já bych asi ...
mikes napisał:
Jaky styl, takovy obsah ;o)
Říkáte ORIGINÁLní? Ehm, skoro se ČERVENÁM, když mne chválíte i vy a (opravdu) DĚKUJi!
Pěkný den ,-)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 21:12, A co dsg od vw
na tu není v čechách žádný servis a tak si tady žijem.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 21:34, Automat
Servisu na automaty je v republice cela rada to je dobra rada,jinak sam mam Renault Laguna 3.0 12v Baccara v automatu a myslim si ze pokud automat tak v silnejsim aute,ve slabsim si myslim ze musi byt predjizdeni o hubu,tady slapnu a jede
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 24.06.2009 23:16, RE: Já bych asi ...
Kylie napisał:
Říkáte ORIGINÁLní? Ehm, skoro se ČERVENÁM, když mne chválíte i vy a (opravdu) DĚKUJi!
Pěkný den ,-)
Nevim jak u vas, ale u nas kdyz je neco ohodnoceno jako "hrozne" tak to pochvalu neznamena >:o>
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 25.06.2009 14:06, Milý mikes(i)!
mikes napisał:
Nevim jak u vas, ale u nas kdyz je neco ohodnoceno jako "hrozne" tak to pochvalu neznamena >:o>
Napsal jste: "Jaký STYL, takový OBSAH" - a vzhledem k tomu, že OBSAH je bez výjimky "čerpá" a "shoduje" se s odobrnými profesionálními materiály (převážně britskými a německými) a je "naprosto ok" (narozdíl od mnohých si NEvymýšlím), tak to MUSí znamenat že i můj STYL je "naprosto ok", nebo? ,-)
Pěkný den
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 25.06.2009 14:07, RE: corsa
mikes napisał:
A proc by to nemelo jit? :oD
Protože VĚTŠINA předjížděných NEstojí/NEparkuje u kraje vozovky...
Pěkný den ,-)
reagować
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.