0
powrót
 

diskuze k tématu: Vybíráme menší vůz s automatickou převodovkou

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, německá vozidla, italská vozidla, francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 25.06.2009 21:32, RE: Já bych asi ...
Kylie napisał:
... vybrala .... LANCIi Lybra (koupíte jí asi "rozumně" a "rozumné" je jí pak "ujezdit" k smuti, neb v česku jí i přes všechny KLADY NEprodáte ani za cenu Fabie s tříválcem...
... ale jinak: UŽIJTE si jí ,-)
Pěkné dny (s Lancií Lybra .-)
Manželce jsem koupil Punto II v automatu, tedy s CVT převodovkou v roce 2000, protože chtěla taky malý auto s automatem. Musim říct, že to bylo naprosto skvělý auto! Jedinej problém za 8 let provozu byl elektrický posilovač. Nový stál cca 25.000, tak jsem jej koupil na vrakáči za 7.500 a auto jsme prodali.

Co se týče jízdních vlastností, tak to není žádný závoďák ikdyž to malé auto mělo 80 nebo 85 koní výkon. Umělo to jet 170 po dálnici, bylo to velice tiché auto. Pro rychlí rozjdezd bylo dobré prošlápnout plyn a pak pozvolna pouštět aby se docílilo dobré akcelerace. Pokud jste měli furt nohu na podlaze, tak se motor držel nesmyslně v otáčkách a tak dobře nezrychloval. Bylo možné manuálně řadit 6 stupňů, ale žádný sportovní zážitek to nebyl. Tohle auto doporučuju. Pořizovací cena nového byla 480 tis v roce 2000 a s plnou výbavou. Tedy jenom manuální klima, protože autoklima nedělali. Samozřejmě, že manželka musela čekat na auto asi půl roku.
reagować
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.