0
powrót
 

diskuze k tématu: Renault R19 Chamade

kategorie zaszeregowania tematu: francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 00:07, 47kW - zivy automobil
47 kW je opravdu hodne :)) , pokusil jsem se napsat take recenzi, na 750iL a nejak se porad neobjevuje, bude, nebo jste ji vyradili? Dik. Prasak.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 01:17, příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 06:51, RE: David_Logins
anonym napisał:
příspěvek byl vymazán
Ty novejsi a soucasne ano, ale obecne jsou 19-tky celkem drzaky... Tenhle kousek uz ma proste svy za sebou
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 07:39,
zase další super auto, co předjete i fabii 1.4
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 08:05, Automechanici
Otec též koupil auto od automechanika a má to pořád nějaké poruchy ...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 08:35, RE: Automechanici
Riccardo napisał:
Otec též koupil auto od automechanika a má to pořád nějaké poruchy ...
aco by jste taky chtěli od auta r.v.1991???jestli si někdo myslí,že koupí 16let starou popelnici která má najeto 400.tis km a bude jen jezdit tak je asi blázen!!!naftovej renault r.v.1991 a při koupi naj. 160.tis km!!!Cha,cha,cha,!!!ten měl těch 160.000km už tak v roce 1996!!!Lidi ani neuvědomují kolik toho mají jejich miláčci mnohdy za sebou!!!sám jsem dovezl několik fiat croma už kdysi dávno a měli skoro 500.tis,dostali na tacho pěkných 120.tis km a dodnes spokojeně jezdí a když se na nich náhodou něco vysralo,tak chlapi v hospodě určitě nadávali jak ten posranej fiat hovno vydrží a nyní určitě jezdí v nějakém špičkovém stroji škoda a libují jak je to super fáro!!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 08:59, zase věci po ránu.......
Dynamika tohoto motoru je ubohá.
Jestli se ti podařilo předjet Fabii 1.4 to je teda gól!
Já předjel i Porsche!
Zrychlení tohoto dieselu by se dalo měřit kalendářem
a i Fabie HTP je proti tomu raketa.......................
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 09:12, vynikající jizdní vlastnosti:-)
Rendlik 19-tka D silný motor a vynikající jízdní vlastnosti? V porovnání s favoritama asi jo, ta 1.8čka je svižné auto, ale vše pod nejede. Kámoš má 1.4i a utrpení, bez výbavy, komfort co nabídne, nabídne snad cokoli a to nepočítám co ho stála na opravách. Dnes už špatná volba.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 09:48, RE: vynikající jizdní vlastnosti:-)
Celicak napisał:
Rendlik 19-tka D silný motor a vynikající jízdní vlastnosti? V porovnání s favoritama asi jo, ta 1.8čka je svižné auto, ale vše pod nejede. Kámoš má 1.4i a utrpení, bez výbavy, komfort co nabídne, nabídne snad cokoli a to nepočítám co ho stála na opravách. Dnes už špatná volba.
mám 1,8 1721ccm a výkon 75koní, mám ho už rok najeto 10 000, krom generálky startéru a výměny radiátoru topení jsem nic neměnil co by bylo pokažené. jen jsem měnil rozvody, brzdové hadičky, náplně, olej, filtry. Auto je svižné, ale jen když jede po rovince, do kopce je líný jako favorit, ale pohodlí o proti favoritu o hodně větší, el.šíbr, posilovač, výšk.stav.sedadlo,el.okna, jen kvůli šíbru je ale nižší strop, vzadu ale nesedím.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 09:58, RE: vynikající jizdní vlastnosti:-)
michalcj napisał:
mám 1,8 1721ccm a výkon 75koní, mám ho už rok najeto 10 000, krom generálky startéru a výměny radiátoru topení jsem nic neměnil co by bylo pokažené. jen jsem měnil rozvody, brzdové hadičky, náplně, olej, filtry. Auto je svižné, ale jen když jede po rovince, do kopce je líný jako favorit, ale pohodlí o proti favoritu o hodně větší, el.šíbr, posilovač, výšk.stav.sedadlo,el.okna, jen kvůli šíbru je ale nižší strop, vzadu ale nesedím.
Naprosto souhlasím v otázce komfortu oproti autům stejného ročníku. Otec měl taky R19 (5 let), já tehdy Favorita a přesednutí z mého auta do jeho, tehdy pro mě něco úžasného. Dnes už je R19 za zenitem. Ale pochvaloval si celkem solidní motor 1.8 (55kw), vnitřní prostor, pěkný skladný kufr, výbavu oproti felicii (posilovač, elektrika, airbag, dálk. centrál, Abs). Mnoho šťastných kilometrů všem.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 10:11, RE: Automechanici
anonym napisał:
aco by jste taky chtěli od auta r.v.1991???jestli si někdo myslí,že koupí 16let starou popelnici která má najeto 400.tis km a bude jen jezdit tak je asi blázen!!!naftovej renault r.v.1991 a při koupi naj. 160.tis km!!!Cha,cha,cha,!!!ten měl těch 160.000km už tak v roce 1996!!!Lidi ani neuvědomují kolik toho mají jejich miláčci mnohdy za sebou!!!sám jsem dovezl několik fiat croma už kdysi dávno a měli skoro 500.tis,dostali na tacho pěkných 120.tis km a dodnes spokojeně jezdí a když se na nich náh...
Je to tak. Zejména takhle stará dieselová auta mohou mít klidně nekolik stovek tisíc kilometrů. Můj otec třeba na autě najezdí během třech let přes 100 000 km a jako podnikatel si samozřejmě kupuje samé diesely. Je jasné, že druhý majitel už s autem tak často nejezdí, ale když je vůz starý třeba 15 let, 160 000 km určitě nemá. Povšimněte si, že tak 95 procent aut, nabízených na tipcars mají na tachometru tak do 160-180 000 ast jsou jakkoliv stará. I třeba BMW řady 7 z roku 1988 bude mít tento proběh. Pro ilustraci, znám člověka, co má BMW 730i z roku 1993 a najeto má 375 000 km skutečných. Auta mají prostě téměř vždy mnohem více, než je uváděno. Tomáš Dusil.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 10:41, RE: Automechanici
anonym napisał:
Je to tak. Zejména takhle stará dieselová auta mohou mít klidně nekolik stovek tisíc kilometrů. Můj otec třeba na autě najezdí během třech let přes 100 000 km a jako podnikatel si samozřejmě kupuje samé diesely. Je jasné, že druhý majitel už s autem tak často nejezdí, ale když je vůz starý třeba 15 let, 160 000 km určitě nemá. Povšimněte si, že tak 95 procent aut, nabízených na tipcars mají na tachometru tak do 160-180 000 ast jsou jakkoliv stará. I třeba BMW řady 7 z roku 1988 bude mít tento pr...
konečně se mnou někdo souhlasí!!!Pro ilustraci se stačí podívat na Mobile D na kilometrové průběhy!!!U nás je to pro smích!!!ale pravda je,že lidé chtějí byý klamáni!!!Měl jsem před několika lety cca.1995 passata 1,8i 16V combi,fakt pěknej,z německa jezdil jsem s ním 3/4 roku,doložená serviska naj, asi 160.tis,v bazaru stál vedle mýho ten strejnej o rok starší hnusnéj vím ,že měl min. 230.tis v zádech,ale na tacho 80.tis km,samozřejmě se prodal první!!!tak jsem se nasral servisku jsem zahodil dal tam taky 80.000km a byl pryč do týdne!!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 10:43, RE: Automechanici
anonym napisał:
Je to tak. Zejména takhle stará dieselová auta mohou mít klidně nekolik stovek tisíc kilometrů. Můj otec třeba na autě najezdí během třech let přes 100 000 km a jako podnikatel si samozřejmě kupuje samé diesely. Je jasné, že druhý majitel už s autem tak často nejezdí, ale když je vůz starý třeba 15 let, 160 000 km určitě nemá. Povšimněte si, že tak 95 procent aut, nabízených na tipcars mají na tachometru tak do 160-180 000 ast jsou jakkoliv stará. I třeba BMW řady 7 z roku 1988 bude mít tento pr...
Ten automechanik dobře věděl čeho se zbavuje-prostě vylítaná stará šunka co začíná hnít.tento motor je asi nejhorší co se do R19 dávalo snad kromě životnosti.jakýkoli benzín je lepší volba ale dnes už je to stejně jedno.Jinak by mě zajímalo za kolik tisícovek to pán koupil.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 10:49, motor
hodne zvas vseznalku ,,borcu co sem pravidelne pisete by se divilo jak tento stary diesel jede :) ,,nezapomente ze i tady se da plyn drzet na podlaze ne jenom ve fabia :)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 11:23, RE: vynikající jizdní vlastnosti:-)
michalcj napisał:
mám 1,8 1721ccm a výkon 75koní, mám ho už rok najeto 10 000, krom generálky startéru a výměny radiátoru topení jsem nic neměnil co by bylo pokažené. jen jsem měnil rozvody, brzdové hadičky, náplně, olej, filtry. Auto je svižné, ale jen když jede po rovince, do kopce je líný jako favorit, ale pohodlí o proti favoritu o hodně větší, el.šíbr, posilovač, výšk.stav.sedadlo,el.okna, jen kvůli šíbru je ale nižší strop, vzadu ale nesedím.
pokud jde o zrychlení lepší je 1,7 66 kw 90 koní.Mám ji a má i jinak zpřevodování takže při 100 kmh točí 3000,což ta slabší točí méně.zatím jediná závada za půl roku byla do na centrál v klíči - koupil jsem za dvacku baterky a po výměně bez problému.Je to starý auto r 89 takže puchýřky už taky lezou,el okna si občas zaskřípou ale jinak interiér je moc zachovalý.mám i japonce ale do práce dojíždím renckem protože žere míň (průměr 6,5) a na kratší cestu je pohodlnější.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 13:22, RE: vynikající jizdní vlastnosti:-)
anonym napisał:
pokud jde o zrychlení lepší je 1,7 66 kw 90 koní.Mám ji a má i jinak zpřevodování takže při 100 kmh točí 3000,což ta slabší točí méně.zatím jediná závada za půl roku byla do na centrál v klíči - koupil jsem za dvacku baterky a po výměně bez problému.Je to starý auto r 89 takže puchýřky už taky lezou,el okna si občas zaskřípou ale jinak interiér je moc zachovalý.mám i japonce ale do práce dojíždím renckem protože žere míň (průměr 6,5) a na kratší cestu je pohodlnější.
Pokud jde o zrychlení nejlepší je 1,8 16V 99kw. A nejen pokud jde o zrychlení...
Bohužel se dnes jen těžko sežene v trochu rozumném stavu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 13:27, RE: 47kW - zivy automobil
anonym napisał:
47 kW je opravdu hodne :)) , pokusil jsem se napsat take recenzi, na 750iL a nejak se porad neobjevuje, bude, nebo jste ji vyradili? Dik. Prasak.
47 kw hodně?? ) Nemám rád frantíkovské auta
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 13:27, RE: 47kW - zivy automobil
anonym napisał:
47 kW je opravdu hodne :)) , pokusil jsem se napsat take recenzi, na 750iL a nejak se porad neobjevuje, bude, nebo jste ji vyradili? Dik. Prasak.
47 kw hodně?? ) Nemám rád frantíkovské auta
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 14:34, RE: 47kW - zivy automobil
anonym napisał:
47 kw hodně?? ) Nemám rád frantíkovské auta
to asi proto,že jsi v žádným nejel a vlastníš Š120L!!!protože blbý názory bez odůvodnění jsou fakt blbý!!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 19.07.2007 17:33, Pepa L
R 19 Tohoto ražení jsem také vlastnil, přivezl jsem si ho v roce 1995 . Ukazoval 213 000 km . Byl to krasavec a žádný problém s ním nebyl . Vlastnil jsem i benzína .66kw .Vážně pohodlné auto , dobré jízdní vlastnost a vše na tu dobu jedna podtržená . České vozy z roku 1990 se již nametaj na lopatku a konec . Mnohé Fel. a Fab o dost mladší , takovou výbavu neznaj a jízdní vlastnosti ,stále r 1990 .
reagować
1 2


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.