0
powrót
 

diskuze k tématu: Nový Seat Ibiza - auto emocion?

kategorie zaszeregowania tematu: německá vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 12:33, Moc hezký
Moc hezký vůz. Škoda že u nás i přesto že je levnější hezčí a kvalitnější než hlavní konkurent Fabie, sáhnou čeští zabedněnci právě po Fabii. Alespoň většina
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 12:59, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Moc hezký vůz. Škoda že u nás i přesto že je levnější hezčí a kvalitnější než hlavní konkurent Fabie, sáhnou čeští zabedněnci právě po Fabii. Alespoň většina
to je pravda. Mě se to sice až tak moc nelíbí, ale oproti F2 je to krasavec. Ikdyž to je i Lada 2101
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 13:40,
Příplatková výbava: sklopná vyhřívaná vnější zrcátka. Mám tomu rozumět tak, že v základu jsou zrcátka nesklopná?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 14:16, RE: bez předmětu
anonym napisał:
Příplatková výbava: sklopná vyhřívaná vnější zrcátka. Mám tomu rozumět tak, že v základu jsou zrcátka nesklopná?
... budou asi sklopná elektricky (za příplatek)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 16:01, Cena
S motorem 1,6 nabízí Ford model Focus velmi slušně vybaven (klima ap.) za cenu 369 900. Takže ta Ibiza cenově žádný zázrak...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 16:48, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Moc hezký vůz. Škoda že u nás i přesto že je levnější hezčí a kvalitnější než hlavní konkurent Fabie, sáhnou čeští zabedněnci právě po Fabii. Alespoň většina
Tak třeba v tom chce někdo vzadu vozit i dospělého, ne jen dítě.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 16:50, RE: bez předmětu
anonym napisał:
... budou asi sklopná elektricky (za příplatek)
Tak to bych se divil, v dané třídě to ted nemá asi žádné auto.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 16:52, držák na nápoje
Jak se tak dívám na ty fotky, zajímalo by mě jestli se do tech drzaku na napoju da piti rozumne umistit, kdyz nad tim je uz pristrojovka. Pres saltpaku se tam bude asi taky blbe sahat...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 20:04, Motor
No nevím, ale auto bez motoru je celkem k ničemu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 20:58, RE: Moc hezký
mikes napisał:
Tak třeba v tom chce někdo vzadu vozit i dospělého, ne jen dítě.
Vzadu má Ibiza i Fabka cca stejně místa - málo. Z těch dvou radši Seat
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 22:32, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Moc hezký vůz. Škoda že u nás i přesto že je levnější hezčí a kvalitnější než hlavní konkurent Fabie, sáhnou čeští zabedněnci právě po Fabii. Alespoň většina
Osobne bych sel radsi do Yarise 1.0 Cool s klimou za 250 tisic nez do nejlevnejsi verze Ibizi za 289 tisic.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 08.08.2008 22:33, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Osobne bych sel radsi do Yarise 1.0 Cool s klimou za 250 tisic nez do nejlevnejsi verze Ibizi za 289 tisic.
Pardon "Ibizy"
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 09.08.2008 14:12, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Moc hezký vůz. Škoda že u nás i přesto že je levnější hezčí a kvalitnější než hlavní konkurent Fabie, sáhnou čeští zabedněnci právě po Fabii. Alespoň většina
ve fabii2 se da sednout i dozadu oproti tomuhle plasťaku a když zajdete za dealerem tak zjistite že ty ceny jsou srovnatelné. A nevim jak je to s tou kvalitou když už to ma 2 svolávací servisní akce za sebou a jedna byla s brzdama.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 09.08.2008 15:13, Přístrojovka
Tak jsem Seatu fandil, ale za takhle vypadající přístrojovkou bych sedět fuckt nechtěl
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 09.08.2008 16:25, RE: Moc hezký
anonym napisał:
Osobne bych sel radsi do Yarise 1.0 Cool s klimou za 250 tisic nez do nejlevnejsi verze Ibizi za 289 tisic.
To já radši Suzuki Swift 1,3 AC v plné výbavě za 279.000,-
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 09.08.2008 16:52, RE: Přístrojovka
anonym napisał:
Tak jsem Seatu fandil, ale za takhle vypadající přístrojovkou bych sedět fuckt nechtěl
Přístrojovka sice žádnej zázrak, ale mě by vadil spíš už hodně out motor v kombinaci s cenou jako vždy u koncernu Lidové auto silně přepálenou.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 10.08.2008 01:06, RE: Moc hezký
anonym napisał:
To já radši Suzuki Swift 1,3 AC v plné výbavě za 279.000,-
Koukam na cenik http://www.suzuki-motor.cz/sw-cenik.aspx a s tema 279 tisicema jsi se mozna prekoukl o jeden radek (pokud nemluvis o nejake extra akcni cene).
Swift 1.3 GL/AC je za 299 tisic. Krom toho se nejedna zrovna o plnou vybavu kdyz ma jen 2 airbagy (http://www.suzuki-motor.cz/ceniky/new/swift.pdf). Za plnou vybavu osobne povazuju aspon 6 airbagu a stabilizaci podvozku. Cili aspon GLX nebo Sport (s ESP). Uvital bych i 5* v Euroncap.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 10.08.2008 21:17, RE: Cena
anonym napisał:
S motorem 1,6 nabízí Ford model Focus velmi slušně vybaven (klima ap.) za cenu 369 900. Takže ta Ibiza cenově žádný zázrak...
Tak to jistě, ovšem u Focusu to nebyla původní ceníková cena, dokud to byla novinka.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 10.08.2008 21:22, Hezké?
Já nevím, ale připadá mi to, jako kdyby řízli Swift Puntem, přidali trochu kinetický design a boční profil trochu šmrncli Civicem...
Zkrátka možná to má dobré jízdní vlastnosti, ale vizuálně se mi moc nelíbí (i když o fous- ale ne o moc - lepší než Fabka to je).
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 11.08.2008 07:46, RE: Moc hezký
anonym napisał:
ve fabii2 se da sednout i dozadu oproti tomuhle plasťaku a když zajdete za dealerem tak zjistite že ty ceny jsou srovnatelné. A nevim jak je to s tou kvalitou když už to ma 2 svolávací servisní akce za sebou a jedna byla s brzdama.
Tak snad kdo chce vozit vzadu větší lidi bude hledat vůz v jiné třídě ne?
reagować
1 2


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu

podobne samochody w ofercie:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.