0
powrót
 

diskuze k tématu: Srovnání populárních MPV - co koupit pro rodinu?

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla, francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 08.04.2008 20:27, RE: bez předmětu
anonym napisał:
JEDNOZNAČNĚ Mazdu 5. Nic jinýho, ty auta sou všecky téměř stejně dobrý, každý má přirozeně svoje plus a mínus, ale.... Mazda tě prostě nezklame, a jestli hodláš jezdit ve 3 a někdy možná i víc, tak bohatě vystačí. Ze zmiňovaných vozů je to jasná volba. Super spotřeba, podvozek, spolehlivá, krásná,...... I ty posuvný dveře sou fakt velký plus, někde sem i čet že Mazda je u Pětky vyšvihla téměř k dokonalosti co se týče jejich funkčnosti - byl to nějakej test, nebo co kde z konkurence v tomhle vyšl...
Mazda 5 není špatný nápad a rozhodně to vůbec není špatný auto,ale má to jeden háček. Těžko jí bude hledat do 400 tis. a i nabídka do 450 tis je značně omezena. Z toho se ještě vyklubou nějaký bouraný nebo s nejasným původem a nebude snadný něco vybrat. A nebo mnohem dráž než tazatel chce a takový cenový skok může být pro někoho nepřekonatelný.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 08.04.2008 22:40, edmund
Jednoznačně zafirku, lepší kárku neznám.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 09.04.2008 08:05, RE: edmund
anonym napisał:
Jednoznačně zafirku, lepší kárku neznám.
Tak to nemáš moc přehled .......
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 09.04.2008 09:36, RE: Jaký MPV
anonym napisał:
Možná jo, ale otázka zní, proč kupovat za 400 000 ojetinu, které se někdo mohl chovat slušně ale nemusel, když můžu mít za stejný peníze nový auto? Zajedu si ho sám, vím jak s ním zacházím a pokud se smířím s tím, že palubka není z měkčenejch plastů a že to nebude zrovna trhač asfaltu, tak Dacia MCV může být alternativa. No a pokud kašlu na ekologii, koupím 1,5DCi s 62 kW a stále jsem do 400 000. A jsou tam čtyři pytle, ABS, klima, okna v elektrice, rádio a další výbava. Jenom ESP nejde dokoupi...
Já ti fandím, to nejde nenapsat! Máš ale jediné štěstí, že osel není jateční zvíře - tvoje příspěvky by mě osobně chyběly )))
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 09.04.2008 20:04, RE: bez předmětu
anonym napisał:
Mazda 5 není špatný nápad a rozhodně to vůbec není špatný auto,ale má to jeden háček. Těžko jí bude hledat do 400 tis. a i nabídka do 450 tis je značně omezena. Z toho se ještě vyklubou nějaký bouraný nebo s nejasným původem a nebude snadný něco vybrat. A nebo mnohem dráž než tazatel chce a takový cenový skok může být pro někoho nepřekonatelný.
Nic neni nepřekonatelný:), ne vážně, stačí chvíli počkat, došetřit, nespěchat a pak to vyjde. Pokud člověk to auto nepotřebuje okamžitě, jako že patrně ne, když zatim hodlá jezdit ve třech, tak neni kam spěchat a rozhodně se to vyplatí. ceny spadnou dolů i když zatim jen pomalu, já třeba sháněl M6 zhruba rok 2003, na tu sem měl, jenže teď se ceny šoupají, já ještě nic pořádnýho nenašel (ostatně nikdy bych nevěřil jak je těžký najít opravdu slušný auto), penízky přibejvali no a teď si můžu dovolit i rok výroby 2005 po faceliftu, který sou už mnohem lepší než ty pvní ročníky. Takže jdu do ní. Jen něco najít.
Prostě když člověk to auto nepotřebuje honem, tak se vyplatí čekat a popřípadě ještě něco našetřit, nebo než klesnou ceny. Co se zdá teď třeba i z těch finančních důvodů nemožý, to se nakonec může splnit.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 10.04.2008 13:24, cenový limit?
Všude v článku se píše o cenovém limitu, ale samotnou výši limitu se člověk dozví až v posledním odstavci. Měli byste ji dát spíš na začátek, ať je jasné v jaké cenové hladině se v článku pohybujeme.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 10.04.2008 16:59, RE: cenový limit?
mikes napisał:
Všude v článku se píše o cenovém limitu, ale samotnou výši limitu se člověk dozví až v posledním odstavci. Měli byste ji dát spíš na začátek, ať je jasné v jaké cenové hladině se v článku pohybujeme.
Proč,než tohle napíšeš,se raději pořádně ještě jednou nepodíváš ať pak nejsi za hlupáka? Dyť ta cena je hned v první větě v tom dotazu-na prvním řádku!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 11.04.2008 10:51, RE: cenový limit?
anonym napisał:
Proč,než tohle napíšeš,se raději pořádně ještě jednou nepodíváš ať pak nejsi za hlupáka? Dyť ta cena je hned v první větě v tom dotazu-na prvním řádku!
Hlupak jses ty, nize je zkopirovany text ze zacatku clanku, muzes mi ty chytra hlavo oznacit tucne kde tam vidis 400 000Kč?! Pokud neveris, muzu poslat i screenshot.
-------------------------------------------------------------

Srovnání populárních MPV - co koupit pro rodinu? PORADNA 08.04.08 | 00:00 Zájemce o koupi MPV vybírá mezi Citroënem, Mazdou, Opelem a VW. Který vůz doporučíme?

--------------------------------------------------------------------------------
Odpověď


Dobrý den,

s cenovou hranicí, kterou jste určil, máte možnost vybírat prakticky mezi všemi současnými modely MPV. Některými z Vámi vybraných vozů jsme se již v našich poradnách zabývali, proto nebudu detailně rozepisovat všechny silné a slabé stránky a rovnou Vás odkáži na příslušné články na TipCars.com.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 12.04.2008 17:13, RE: cenový limit?
mikes napisał:
Hlupak jses ty, nize je zkopirovany text ze zacatku clanku, muzes mi ty chytra hlavo oznacit tucne kde tam vidis 400 000Kč?! Pokud neveris, muzu poslat i screenshot.
-------------------------------------------------------------

Srovnání populárních MPV - co koupit pro rodinu? PORADNA 08.04.08 | 00:00 Zájemce o koupi MPV vybírá mezi Citroënem, Mazdou, Opelem a VW. Který vůz doporučíme?

--------------------------------------------------------------------------------
Odpověď


Dobrý den,

s cen...
Myslíš,že bych napsal,že to je v prvním řádku kdyby to tam nebylo? napsal jsem-v prvním řádku v tom dotazu!! Ten je ještě nad tou odpovědí! )
Nebo ty tam snad ten dotaz nemáš? Že by v jiném prohlížeči se to zobrazovalo jinak? Který používáš? Zkus Explorer. Je pravda,že v něm ty stránky vypadají dost jinak než třeba v Opeře.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.04.2008 11:05, RE: cenový limit?
anonym napisał:
Myslíš,že bych napsal,že to je v prvním řádku kdyby to tam nebylo? napsal jsem-v prvním řádku v tom dotazu!! Ten je ještě nad tou odpovědí! )
Nebo ty tam snad ten dotaz nemáš? Že by v jiném prohlížeči se to zobrazovalo jinak? Který používáš? Zkus Explorer. Je pravda,že v něm ty stránky vypadají dost jinak než třeba v Opeře.
Nic takoveho tam nevidim, jen to co jsem napsal uz drive do prispevku. Pouzivam IExplorer 6. Asi to nemaji moc odladene :o/
reagować
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.